Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

seyhan1453

Mızrakçı
Selamlar hayırlı akşamlar dünya özellikleri ile ilgili kafama takılan bir sorum olacak. Ön kayıt yapmadan dünyaya giriş yapan oyuncuların envanterine köy taşıma özelliği gelecek mi yoksa sadece ön kayıt yapanlarda mi olacak. Saygılar

doktor6363

Kılıç Ustası
Ön kayıt yapıldığından görevler başlamıyor bina ödülleri alınamıyor

Son bazı dünyalarda başıma geldi de bir kontrol eder misiniz yapılacak bir şey varsa yapsanız başlamadan

DeletedUser76867

Ziyaretçi
Mesela atıyorum biz sponge bob olarak gireceğiz diyelim beni sevmeyen bir klan gelde sponge b2b yapsa burada hangi klan ceza yiyecek veya cezası ne yukarılarda yazıldı mı bilmiyorum veya biz bunun önlemini nasıl alabiliriz yönetici kadro bilgi verirse sevinirim.

-AzraiLL-

Yasaklı
Mesela atıyorum biz sponge bob olarak gireceğiz diyelim beni sevmeyen bir klan gelde sponge b2b yapsa burada hangi klan ceza yiyecek veya cezası ne yukarılarda yazıldı mı bilmiyorum veya biz bunun önlemini nasıl alabiliriz yönetici kadro bilgi verirse sevinirim.

Saldım çayıra mevlam kayıra . Kafasına göre yazmışlar ne açıklama var ne birşey var. 2.klan kurulunca ceza ne olacak kendileri bile bilmiyordur.Aciklama yok

Durum
Konu yanıtlara kapalı.