Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

uyznlar

Kılıç Ustası
tamamda 70 de hesaplar milyon oldu 2 ay oyun oynamadanmi bekleyelim hem hata yapiyorsunuz bari yerini doldurur 69 barbar alimi yok 70 de yagma temizlik yok 71 de gecebonusu yok kule olsun yine hata yapiyorsunuz farkindamisiniz.gece bonusu var olsun diyen var yok olsun diyen var ama herkes ayni fikir gozetleme kulesinin olmasini istiyor yine bildiginiz yolda gidiyorsunuz 70 de bastan basla 10 k pren olsa yine oynayamazsin yeni dunyanin en erken hata karsiliginda oyunculara acilmalidir

Moda niye dünya açmıyorsunuz diye uzatıyorsun :D şirket gibi düşün kafalarına göre dünya açabileceklerini sanmıyorum. Erkenden oyuncuların isteklerini karşılamak için dünya görüşü açtıklarına pişman edeceksin :S

CaSiAn *

Mızrakçı
Klan kilitleme 20 güne çekilmesi yada 25 olmalı
Klan limiti 100 olursa ekipler için daha ideal olur.
Gerisi boş kim ne dersen

Tarih ise bayramdan önce olmalı 23 nisan günü resmi bayramda güzel olur :D
@Mr.Storm

Mahkum

Yasaklı
Ve oyun hizininda
Moda niye dünya açmıyorsunuz diye uzatıyorsun :D şirket gibi düşün kafalarına göre dünya açabileceklerini sanmıyorum. Erkenden oyuncuların isteklerini karşılamak için dünya görüşü açtıklarına pişman edeceksin :S
Yok olmazlar elestireye acik knka :)

Tibelda

Emekli Görevli
tamamda 70 de hesaplar milyon oldu 2 ay oyun oynamadanmi bekleyelim hem hata yapiyorsunuz bari yerini doldurur 69 barbar alimi yok 70 de yagma temizlik yok 71 de gecebonusu yok kule olsun yine hata yapiyorsunuz farkindamisiniz.gece bonusu var olsun diyen var yok olsun diyen var ama herkes ayni fikir gozetleme kulesinin olmasini istiyor yine bildiginiz yolda gidiyorsunuz 70 de bastan basla 10 k pren olsa yine oynayamazsin yeni dunyanin en erken hata karsiliginda oyunculara acilmalidir

Hata yapıldığını düşünmüyorum. Eğer olumsuz durumlar yaşandıysa bunun şirket veya takım ile alakalı olduğunu sanmıyorum. Bahsettiğiniz dünyaların özelliklerinin oynanabilirlik açıdan herhangi bir sıkıntısı bence yok. Ayarlar ve oynayan oyuncu grubu size hitap etmemiş olabilir. Örn; 67. dünyanın özellikleri de genele hitap eden özelliklerdi ama sonuç ortada. Herkesi memnun edecek bir dünya henüz keşfedilmedi. Açılış tarihi ile ilgili bir önceki yazımda durumu açıkladım. Görüşleriniz ile ilgili süreç devam etmektedir.

Bunca zaman sonra durumu ve işleyişi anlayan birilerini görmek güzel. :)

Memur87

Çaylak
İnnogames babanın şirketimi olum. Adamlar ister açar ister açmaz. Bekle işte, ne zaman dünya açılır aç hesabını oyna. Zaten parayla prede almıyonuz, şirkete bi katkinizda yok. Anca pre kasin

B4TMANLi

Acemi
İnnogames babanın şirketimi olum. Adamlar ister açar ister açmaz. Bekle işte, ne zaman dünya açılır aç hesabını oyna. Zaten parayla prede almıyonuz, şirkete bi katkinizda yok. Anca pre kasin

Seni tanımam etmem ama fazla egolusun ve geçen worldlerde bir kaç yazina dikkat ettim para muhabbetiyle yapıyorsun bunu. Yazmakta serbestsin yanlış anlama ama çok itici geliyorsun hocam. Biraz dikkat edersen buna sevinirim rahatsızlığım paran falanda değil burda olan 100 insanın 80'i senden paralıdir.

Confessor*

Acemi
Herşeyi ile gayet güzel olmus...Kim oyuncu kim değil ortaya çıkacak..On süresi yüksek olan karlı çıkacak gibi duruyor..Kule ve gece bonusu olmamasida ayrıca güzel olmus..Az oyun oynayın :) Milleti gözetleyerek herkes oynar..Kami atamadiktan sonra ne anlamı var bu oyunun:))

ibrahim--

Acemi
Gece bonusu olmalı yapılabilecek en iyi eleştiri bu olur ek olarak bu dünya özelliklerine bir klandan 10 tane olması yerine klan üye limiti yükseltilip(100) klan giriş çıkışlarını durdurabilecek daha iyi çözümlerde getirilirse çok daha iyi olabilir tarihte umarım çok gecikmez oynayacak bir dünya yok üstte yakınan bir arkadaşta gördüm giripte şuan ki dünyalara yapacağımız pek bir şey yok

Confessor*

Acemi
Herşeyi ile gayet güzel olmus...Kim oyuncu kim değil ortaya çıkacak..On süresi yüksek olan karlı çıkacak gibi duruyor..Kule ve gece bonusu olmamasida ayrıca güzel olmus..Az oyun oynayın :) Milleti gözetleyerek herkes oynar..Kami atamadiktan sonra ne anlamı var bu oyunun:))

enginklyc1

Acemi
Bu cümlenin nesini anlamadınız? Dünya planlanan tarihte açılacak ve zamanı geldiğinde duyurulacaktır. Lütfen görüşlerinizi aldığımız değerli bir konuyu tepkilere çevirme gayreti içine girmeyiniz.
Cümleyi anladık ve fikirlerimizi sunduk. Sizde planlanan bir tarih var ise onu belirtmek size ne kaybettirecek?

Confessor*

Acemi
Gece bonusu yok kule yok birde birim hizi da 1.6 olsa al sana klâsik 7 :)) orada oynayanlar tecrübe ettiler neler olacağını;)) Müttefik ile pasif takası seçenekler arasında:))

ZAUN

Acemi
Kule , fake limiti , gece bonusu bence gerek yok bunlara, benim şahsi görüşüm..
Ha ama evet evli arkadaşlar var ,,onların da istekleri makul , illa gelecekse bişey bu gece bonusu olabilir..

*device*

Milis
Özellikler gayet güzel. Gece bonusu isteyen uyku, iş, evlililik bunlardan herhangi birine daha çok önem verenler bulunduğu klanın rahat bölgesinde takılabilir. Dünyanın savunma tarafı için illa bir özellik eklenecekse fake limiti veya kule gayet makul. Işınlanma ve yön seçiminden dolayı erken savaşlar görebiliriz. Bu savaşlarda kalabalık girenlerin veya kuzeni bol olanların avantajlı olmaması için klan kilitlenmesi daha erkene çekilebilir.

DISCIPLIN3

Mızrakçı
Bayram opunda ne olur bilmiyorum da. Sen böyle konuşuyorsun ya, o worldden sonra hiçbir worlde giremeyeceksin

Noluyo boyle koyu renkte yazinca yoneticilik oynayinca bir seylermi oluyor size? anlamiyorum. Bana sokmez
Kazaniriz kaybederiz bir daha deneriz dert degil. Su kasinti halleriinden bir kurtul. Latifedemi yapmayalim? takilmayalimmi?
Aliniyorsanona gore daha agir konusacagim ?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.