Dünya Özellikleri Hakkındaki Görüşleriniz

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Olymboiz

Acemi
Savaş oyununun barış oyunu haline gelmesi dışında hiçbir problem yok. Bizim okçular tepeyi terk etmiyor, siz kendi okçularınızı düşünün :p

Big Boss Stalker

Kılıç Ustası
Okçu ve klasik araştırma sisteminin olması işi çok çetrefilli yapıyor sanki, birinden biri tercih edilmeli bence. Genel talep okçu kalksın yönünde duruyor sanki.

bolubjk*

Ağır Atlı
Okçu olması sanırım nerdeyse kimseyi memnun etmeyecek, okçu kaldırılabilirse iyi olacaktır.
hızı yavaş dünyalarda temizlik artık oyunda ihtiyaç haline geldi, storm direk olmaz demişsiniz gördüm yazınızı ama yinede hızı yavaş dünyalar için temizliği aktif etmeyi denemek faydalı olacaktır.

Biz gibi genç ihtiyarlar için ideal özellikler:)

mernus..

Mızrakçı
sur veya mızrakcı olmasın diyen yok.iki istek var.okcu olmasın.temizlik olsun.temizlik olmayacak dayatmasıyla başlıgın anlamı kalmıyor.sulale klanları icin ortak plancı kalksın birbirleriyle savaşırlar.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Hız 1 dünya her zaman benim içini kötü özelliktir. Okçuda cabası :)
Okçu olmasaydı "eh işte idare eder" denilebilecek bir dünya haline gelebilirdi. Sevmiyorum şu birimi, koymayıverin :p
La bu okçular size ne etti tepeyi mi terketti
Savaş oyununun barış oyunu haline gelmesi dışında hiçbir problem yok. Bizim okçular tepeyi terk etmiyor, siz kendi okçularınızı düşünün :p
Okçu ve klasik araştırma sisteminin olması işi çok çetrefilli yapıyor sanki, birinden biri tercih edilmeli bence. Genel talep okçu kalksın yönünde duruyor sanki.
Okçu olması sanırım nerdeyse kimseyi memnun etmeyecek, okçu kaldırılabilirse iyi olacaktır.
hızı yavaş dünyalarda temizlik artık oyunda ihtiyaç haline geldi, storm direk olmaz demişsiniz gördüm yazınızı ama yinede hızı yavaş dünyalar için temizliği aktif etmeyi denemek faydalı olacaktır.

Biz gibi genç ihtiyarlar için ideal özellikler:)
Tatlı keyifli bir dünya olacaktır ama okçunun kesinlikle olmaması gereken bir dünya :)

Okçu kaldırılmıştır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.