DÜNYA SONU

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65510

Ziyaretçi
Henüz bişey söylemek için erken lakin aklım da olan 4 klan var bu konuya aday ilerleyen zaman da ağırlıklarını koyacaklardır zaten

DiOny SoS

Hafif Atlı
Dışarıdan bir göz olarak

Kuzey doğudan çıkacak ekip zaten belli sanırım. Erhanın falan hesabı kıymetlidir büyük ihtimal ilerleyen süreçte onga ya katılır oradaki tayfanın bir kısmı ve onga kıtasından çok daha güçlü çıkmış olur onları alarak onun için savaşıp dövüşüp zaman kaybetmemelerini öneririm :)

Kuzey batıda soa-şaman kendi kıtasındaki klanları siler domine eder ama onlar o işi bitirene kadar onga yukarıdan şamanı geçmiş olucak düşüncesindeyim. Yani kıta kapandıktan sonra aslında şamanın yerinde onga olur. Soa da onga ile anlaşamazsa biraz savaştıktan sonra siler yüksek ihtimalle soadan silmeyen oyuncular onga ile devam ederler diye düşünüyorum.

Güney batı biraz karışık olmuş çıkacak klan davraz olur fakat şuanki kadrosunu koruyarak çıkamaz baya kayıp verir verdiği kayıbı geri alabilirse kıtada yendiği rakiplerin aktif oyuncularını bünyesine ekleyerek yine bi gideri olur

Güney doğu zaten narcos da. Ocean ile uzun süre birlikte hareket edeceklerini düşünüyorum ocean kurucuları narcos içinde başlamışlar zaten :) Narcos kıta içinde yaşayacağı tek sorun klan içi temizlik ve ocean'ın gereksiz aldığı oyuncular olur :)

Ben sona Kuzeyde Onga(dediğim dışında soa ile güneyin hızlı kapanma durumuna göre soa savaşı yerine anlaşıp soa-onga ikili şekilde olabilir.) Güneyde Narcos-Davraz-Ocean 3'lüsünün kalacağını düşünüyorum. Bu savaşı güney kazanırsa birleşip kapatırlar kuzey kazanırsa aralarında bir savaş döner ve onga kapatır diye düşünüyorum. Hadi bakalım :p

DeletedUser65086

Ziyaretçi
Onga 2 haftaya içerdeki sorunlari nedeniyle dagilmaz ise bidaha kimse dagitamaz , alın size dünya sonu :D

DeletedUser59599

Ziyaretçi
25 günlük dünyadan dünya sonu yorumları almakta bana sacma geliyor...
biliyorsunuz bu oyunda en cok yorulan sabreden ve inatla oynamaya devam eden kazanır ..

DiOny SoS

Hafif Atlı
25 gün uzun süre erhan bi 25 gün sonra seni ongada görürsek şaşırmam mesela ben :)

DeletedUser65570

Ziyaretçi
Kimse kuzey batıda şu ihtimali düşünmüyor ya scorpion-şaman-soa birleşmesi olursa ?

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Ortadoğunun gizli baronları çoktan dünya sınırlarını çizdi bile. Hepiniz bir tiyatrodasınız uyanın beyler.

DeletedUser62974

Ziyaretçi
hiç kurulmamiş bir klan kuruluP dünya öyle kapanacak :D

DeletedUser61627

Ziyaretçi
C9 açıldığın da hangi klan daha az oyuncu verirse o kazanır :D

DeletedUser65086

Ziyaretçi
Kimse kuzey batıda şu ihtimali düşünmüyor ya scorpion-şaman-soa birleşmesi olursa ?

Dişe diş bir savaş olur Onga ve bu 3 klan arasında . Şaman bizim sikletimizin altında kalıyor . Umarım dediğiniz gibi olurda zevk alabiliriz savaşlardan :)

myw**

Dük
dünya tuhaf harita cok küçük bazı klanlar planlı gelmişler dünya baslarında farklı farklı isimlerle girip dikkat çekmek istememişler her neyse bu aralar tabi herkes plan yapıyor bazıları öyle güzel planlar yapıyorki keşfedilmemiş altın madeni gibi dehalar var duyuyoruz ama ne kadar tutar bilinmez aslında herkes kendi işiyle ilgilense olayları akışına bıraksa sorun olmıcak her zamanki gibi birileri herşeyi ben yaparım öyle tanıdıklarım var ona bunu yaptırırım o klan buna vurur bu ona vurur vs tarzı vaadlerle konusuyorlar peki neden çünkü normal hayatta kimseye sözünü geçiremez ,arkadaş ortamlarında umursanmayan insan olursan böyle sanal ortamlarda bişileri ben yaptım deme çabasına girer sağı sola sürekli arayıp plan plan yapıp durursun , oyun oyna köy al yada kaybet sil yada silin yok sadece tel trafikleri skyplar , vaadler sağı solu zarflamalar vs gerçekten komik şimdi yapılan konusulan herşey boş,, her dünyada olur burda da olacaktır dost gibi duran klanlar ileride ufak bir bahaneyle savaşabilir düşmanlar dost olabilir ve olacaktırda ,
hasanın aslında anlattıkları mantıklı belkide öyle bişi olur kim bilir ,

aslında bizde soa ile dünya sonu için arka planda anlaştık ama en arka planda kimse bilmiyor gizli plan bu , belki zarftır belki değildir bilemezsin yaşayıp görmek lazım hadi görüşürüz :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.