DÜNYA SAVAŞI =)

• Konuyu başlatan DeletedUser61081
  • Başlangıç tarihi
Darbe demek abesle iştigal.. Klanın başı çeken oyuncu kadrosuna ve yönetim kadrosuna bakıldığında klanın zaten bizim klanımız olduğu aşikardır.. Erhan'ın bizden bağımsız olarak izlemiş olduğu bazı yanlış politikaların yanında SOA'ya karşı savaşa girmemekte diretmesi onunla yollarımızın ayrılmasına sebep olmuştur... Mevzu bundan ibarettir..

Hayırlısı olsun Nart herkes kendine yakışanı yapar :) kurallar sizin oyun bizim olsun daha çok olay döner bu dünya da

ByRevolution

Yasaklı
0GZrNo.jpg

DeletedUser66003

Ziyaretçi
erhan gerçekten atıldımı yoksa olayın makarasımı acaba

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Atılmak, ihraç edilmekten ziyade yollarımızın bir olmadığını gördük, yollarımızı ayırdık demeyi tercih ediyoruz... İhraç et seçeneğini kullanmış olmam klanın yönetiminin kimde olduğunun sembolik bir göstergesidir... Bunun haricinde yolumuzu yolu bilirse kendisi kapımızın açık olduğunun ve başka birinin yoluna girerse neler olabileceğinin farkında... Verdiği emek ve bizlere olan yarenliğinin hatırına kendisine verilen sürede düşünüp taşınıp kararını verecektir..

DeletedUser65510

Ziyaretçi
Ahahahahaha kardeş düzgün Türkçe kullanınca haklı çıkmıyorsun he haberin olsun :D Sen git adamın klanından adamı at sonra bizim yönetimimizden oluşuyordu yok o yok bu :) güzel taktikmiş Bende gidip şamandan selçuk abiyi atayım bari :p

İyi olan kazansın beyler

Haritaya baktım da bayağı çekişmeli geçeceğe benziyor...

Tekrardan iki tarafa da başarılar

DeletedUser48830

Ziyaretçi
Ahahahahaha kardeş düzgün Türkçe kullanınca haklı çıkmıyorsun he haberin olsun :D Sen git adamın klanından adamı at sonra bizim yönetimimizden oluşuyordu yok o yok bu :) güzel taktikmiş Bende gidip şamandan selçuk abiyi atayım bari :p
Söz konusu size karşı oluşan ittifak ise haksızdır
Sizin lehinize sonuç ise yönetimsel başarısızlıktır...

Erhanda bu ittifak a katılacak diye tahmin ediyorum
Yada erhana emrediyorum desem mi? :D

DeletedUser64783

Ziyaretçi
Söz konusu size karşı oluşan ittifak ise haksızdır
Sizin lehinize sonuç ise yönetimsel başarısızlıktır...

Erhanda bu ittifak a katılacak diye tahmin ediyorum
Yada erhana emrediyorum desem mi? :D

Ağlak bebe hala nasıl bir yüz yazıyorsun buraya :D

DeletedUser64783

Ziyaretçi
profilindeki futbolcu gibisin sümüklerini sil
ben w43 ü bıraktım haberin yok mu sümüklü :D

La bildiğiniz tenekesiniz vallahi yalan üstüne yalan dolan üstüne dolan sonra şu tahmin ettiğimden fazla kıvraksın bebeğim tebrik ediyorum :D