CROM

• Konuyu başlatan DeletedUser43505
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67878

Ziyaretçi
Kim dedi ki kurucu olmadığına Umur abi yazmış ya oraya belki de oda buradadır diye yok yani onu yazınca ne oluyor. :)

DeletedUser68054

Ziyaretçi
Çok çok çok ilginç ki madem laf atıyorsanız dünya bilgisi gelir gelmez ilk klanı tanıtan hatta isim veren tanıtım yapıldı. Buyurun gelin illa size hakaret küfür mü edilsin istiyorsunuz. Size batan nedir klan ismimi , klan mı yada Yusuf mu yada önceki w lerde bu adam size ne yaşattıysa o mu acınız nedir belli ki kuyruk acınız var.

Bundan sonra muhattapınız benim :) çıkın karşıma gelin yanıma ışınlanın köy büyütün bana veya ben size büyüteyim bu kadar düşman demişti ama kırmızı haritada oynayacağız inanmamıştım üstada saygılar

DeletedUser64340

Ziyaretçi
Sana ben cevap vereyim o bizim üyemiz değil ama düşmanımın düşmanı dostumdur.. buda son cevabım olsun erkeksen buyur gel 51 deyiz :)
Ya olum sen nasil bir arlanmaz utanmaz herifsin, seni gram tanimam ama forumda surekli atip tuttun kurdugun klan 2 hafta dayanmadi. Crom klani da eskiden oynadigim bir klan ve w19 da bitirdiler denildigi gibi. Senin gibi cop herifin cromla isi olamaz. W51 e gel diye bos yapma bana, senin kactigin w50 deyiz.