Crom

• Konuyu başlatan Centuryon
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser29532

Ziyaretçi
w11 iyi boş yere aynı hızda bi yerde kim kasacak :)

DeletedUser

Ziyaretçi
kızmayın ustat,beceremıyorlar.ben ısterdm ve gormek ısterdım kı burdakı tum yonetıcvılerın bır baslık acıp ıstıfa ettıklerını gorevlerını bıraktıklarını acıklamalarını.2x ı kabul ettırememek koyar ınsana.
gırmessenız yıne dunya zevksız bır hal alacak.aydın abı ve kaan bey sıze selamlar hurmetler.

bu arada benım ablam nerelerde o kendını bılıyor cromcu ablam :)

DeletedUser14084

Ziyaretçi
biz evde oturup kiraya verdiğimiz 83 tane dairenin parasını yiyoruz sanki arkedeşim ...

seni daha yakından tanıyabilmemiz için kendi kendinle röpörtaj yapıp forumada yayınlayabilirmisin lütfen:))

Demin forumda gördüm var böyle röpörtajlar pek komik geldi bana:))

Hayırlısı olsun bakalım bu oyun bizden geçti herhalde, bulaşmaması daha güzel.

ama sen şu röpörtaj işini bir düşün:))

DeletedUser638

Ziyaretçi
kaan abı gırersen aynı bolgede olacaz sanırsam:) gırmenı cok ısterım oyun zevklenecektır:)

basarılar...

DeletedUser

Ziyaretçi
W12 Nirvana Ekibi Başarılar Diler

user_image.php

DeletedUser

Ziyaretçi
seni daha yakından tanıyabilmemiz için kendi kendinle röpörtaj yapıp forumada yayınlayabilirmisin lütfen:))

Demin forumda gördüm var böyle röpörtajlar pek komik geldi bana:))

Hayırlısı olsun bakalım bu oyun bizden geçti herhalde, bulaşmaması daha güzel.

ama sen şu röpörtaj işini bir düşün:))

Çocukça Muhabbetlere Girme Arkadaşım Çocukmusun Böyle Komiklikmi Yapamya Çalışyırosun Kaan Abiyi Herkes Bilir Burda O Yüzden Fazla Lafa ve Gevezelige Gerek YOk

DeletedUser14084

Ziyaretçi
Çocukça Muhabbetlere Girme Arkadaşım Çocukmusun Böyle Komiklikmi Yapamya Çalışyırosun Kaan Abiyi Herkes Bilir Burda O Yüzden Fazla Lafa ve Gevezelige Gerek YOk

kaan abinin gözünün giricem die yalakalık yapma koçum. forumlardan uzak kaldım die sen aramızdaki muhabbeti bilmiosun madem git kaan abine sor öğren. banlı olmasa kendisi söylerdi buradan. töbe töbe gelir beni bulurlar

DeletedUser

Ziyaretçi
hehe aydın abıye cocuk denıldı hemde kaan ustat ıle olan muhabbetınden oturu.hıc gulecegım yoktu :)

DeletedUser14084

Ziyaretçi
hehe aydın abıye cocuk denıldı hemde kaan ustat ıle olan muhabbetınden oturu.hıc gulecegım yoktu :)

bunlar hep Kaan ın suçu ne bulursa topluyo klana:mad:

sabah sabah asabı böyle bozuluyor insanında, neyse uzatıp günümü sinirli geçirmiyim bakalım, çocukcağız kendince iyiniyetle abisine yaranmak istemiş

DeletedUser

Ziyaretçi
sende hemen moralınız bozma abı :) kuzeydogudan bı hesap ac gel abı :) kanatlarımın altına alayım senı de hehe :D sen bızı almıyorsun ben alayım barı :p

DeletedUser14084

Ziyaretçi
sende hemen moralınız bozma abı :) kuzeydogudan bı hesap ac gel abı :) kanatlarımın altına alayım senı de hehe :D sen bızı almıyorsun ben alayım barı :p

k.doğuda açtım ama mikaillerle başlama niyetiyle açtım. siz iki ekip aynımısınız??

DeletedUser33309

Ziyaretçi
Kaan abiyle sizin dostluğunuzu biliyorum en azından kasmasanız bile bizim klanla oyuna gırdiğinizi gördüm. Arkadaş yanlış anladı heralde