# Crom Saldırı ve Savunma Raporları #

Oyunda pek rapor paylaşan yok,ben istedim bir kaç rapor paylaşmak klandan. Oyunun tadını paylaşabilmek dileğiyle.Hayırlı olsun.Umarım daha iyi raporlar da nasip olur.

km9xr.jpg

kmb80.jpg

kmbcp.jpg

DeletedUser19623

Ziyaretçi
güzel raporlar olmuş iyi bir kesim yakaladığımda Paylaşırım

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Öbür mis kesimlerini sanırım gereksiz olduğundan dolayı koymamışlar tebrikler tekrardan :)

DeletedUser39201

Ziyaretçi
:) :) vurdu direkten döndü kanka daha kafaya takar 1 haftada toplar dalar durur artık

DeletedUser42330

Ziyaretçi
Arkadaşımız köyünün gitmesi yerine saldırı ordusuyla mis arası yapmış ve başarılı olmuş. Şu anda da savunmada sayenizde 1. sırada. Ama gelip yok efendim sizin şu klanla diplomasiniz vardı da sen yok dedin . Bununla s.a var bununla düşmansın diyip milleti birbirine düşürmeye çalışmak efendiliğe sığmaz. Afedersiniz çirkefliktir , iğrençliktir bu. Bir kişinin laflarını simosm ailesinin tamamına bağlamak da bana yakışmaz. Bakın beyler biz kimseyi küçümsemiyoruz. Ama buraya gelip Crom'u yada diplomatımızı alaya alırsanız savaşmadan mağlup olacaksınız .

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Unfordaki abiyi burada zaten tbrk ettm o konuda o resmleri dalga gçmk amaçlı paylaşmadm sadece tk taraflı gözükmemesi amacıyla paylaştm.Diplomasi knusnda ise takip etmedğm içn yormszm

DeletedUser39201

Ziyaretçi
Gereken yapıldı uzatma bu konuyu burda değil konunun yerinde konusacaksın onun dısında bu konu senin haddine değil sizin yaptıklarınızdan sonra ben adama sadece doğruyu bildiğim şeyi söyledim buda benim en önemli haklarımdandır iyi oyunlar ...

Unfordaki abiyi burada zaten tbrk ettm o konuda o resmleri dalga gçmk amaçlı paylaşmadm sadece tk taraflı gözükmemesi amacıyla paylaştm.Diplomasi knusnda ise takip etmedğm içn yormszm

Dalga geçmek amaçlı yazılmış bir tek şey göster ,hesabımı silerim.

sizin gibi tipler yüzünden oyunun güzelliği,rapor paylaşımları kalmadı.

Hay Allahım yarabbim ,nasıl bir yaklaşım çözebilmiş değilim.

Bölgede yalnızız diyoruz hemen gidip müttefik klana ,sizi kandırıyorlar diyorsunuz :)

Rapor paylaşıyoruz,dalga geçiyorsunuz diyorsunuz.

sizin yerinizde olsam ilk bu alicengiz i klandan atarım,bu tip oyuncuların şu oyunda yeri yok.

DeletedUser32540

Ziyaretçi
Dalga geçmek amaçlı yazılmış bir tek şey göster ,hesabımı silerim.

sizin gibi tipler yüzünden oyunun güzelliği,rapor paylaşımları kalmadı.

Hay Allahım yarabbim ,nasıl bir yaklaşım çözebilmiş değilim.

Bölgede yalnızız diyoruz hemen gidip müttefik klana ,sizi kandırıyorlar diyorsunuz :)

Rapor paylaşıyoruz,dalga geçiyorsunuz diyorsunuz.

sizin yerinizde olsam ilk bu alicengiz i klandan atarım,bu tip oyuncuların şu oyunda yeri yok.
tolganin yazdiklarini guzelce bi okusana sen