Cosa Nostra Savaş Raporları

orcun61

Acemi
Hüküm hanesinden @M A T R A X 1 0 , isminin birincisi, SİYAH,HUKUM,DUMAN,PK,NARKOZ,BLACK,MATRAK,MOGUL,AKSACLİLAR,DOST KLANLARİ KURUCUSU..., andalların, rhoynar ve ilk insanların kralı, yedi krallığın hükümdarı, diyarın koruyucusu, büyük çim denizinin khaleesi'si, zincir kıran, hüküm veletlerinin sefiri.

Neredesin classicteki veletlerin nerde classicteki gibi taraf değiştiremeyince dünyada barınamadınız klanın tek yiyince sadece sen değil tüm klanın suskunlaştı niye böyle oldu haşmetli reisim.....

Sizin opunuzdan once oyunu birakmaya karar vermis klan uyelerinin hesaplarini NOSTRA para ile premium ile satin aldi sirkuleri atiyordu en son. Mesguldur.

Bu arada ben IBAN'ı kime atayım 10000 Dolarım yatmadı hala :( vkdsvkbdkvbsdkvbkdsvvsdkbv

orcun61

Acemi
Hukum Klanının en aglak uyesi de gelmis, degistirdin mi profil yazini destek isteyen yok, mis arasi atan yok, oyundan sogudum, emegimi caldiniz saticilar hirsizlaaaağğğğrr ühühü falan yaziyordun en son bkvbdskbvdskbvds

JohnWick.

Mızrakçı
Hukum Klanının en aglak uyesi de gelmis, degistirdin mi profil yazini destek isteyen yok, mis arasi atan yok, oyundan sogudum, emegimi caldiniz saticilar hirsizlaaaağğğğrr ühühü falan yaziyordun en son bkvbdskbvdskbvds
Ağlama duvarı burası değil bilgin olsun :/

PARS Bjkmania94

Çaylak
Aynen yönetimde dahil hepiniz bunu kabul ettiniz. Baştan söylemiştim zaten haritadan oyuncu toplayarak dünya kapatılmaz diye. Bunu gösterdin