Contaks

• Konuyu başlatan DeletedUser49316
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
muhabbet alanına çevirmeyin buryı konuyu saptırmayın lütfen yoksa şikayeti basarım troll

Klan ismimiz şimdi Contaks olarak kaldı mı yoksa farklı bir şey düşündük karar verdik mi :D

bn karar vermmeden verilmiş sayılmaz :)

DeletedUser49316

Ziyaretçi
contaks öldü :D klan videosu da hazır 8 dklık bide layynn

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Çok tutarsız bir video olmuş bir yerde bizim tarafta gözükenler diğer kısımda düşmanda gözüküyor onlar casus mu diye düşünmüyor değilim :)

DeletedUser49316

Ziyaretçi
Olm ayrıntıya takılırsan öyle olur :D :D büt'üm size video yapıyorum konustugun şeye bak

DeletedUser44421

Ziyaretçi
w24 acılmadan w21den gittiginiz gibi umarım burdada erken veda etmezsiniz =)

Basarılar

DeletedUser49316

Ziyaretçi
Topu topu gelen 4 , 5 kişinin lafını ediyorsunuz ? Evet 4,5 kişi birşeyi değiştirmedi geldik yenildik ve buraya geciyoruz , buraya gecmemizde öyle 5 kişiyle değil tam kadro giriyoruz buyrun buraya bekleriz :) w20 gibi erken veda etmezsiniz belki ;)

teşekkür ederim :) bu arada

DeletedUser49316

Ziyaretçi
özelden linki attım herkes görmesin emek var :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Topu topu gelen 4 , 5 kişinin lafını ediyorsunuz ? Evet 4,5 kişi birşeyi değiştirmedi geldik yenildik ve buraya geciyoruz , buraya gecmemizde öyle 5 kişiyle değil tam kadro giriyoruz buyrun buraya bekleriz :) w20 gibi erken veda etmezsiniz belki ;)

teşekkür ederim :) bu arada

w20 de oğuz yoktu :) zaten olmayanları saymaya kalksam bu kadarda uzun yorum yazılmaz diye alva banlar beni troll w20 de oynayanlarda hepi topu 5 kişiydi :)

DeletedUser49316

Ziyaretçi
tamam yunus beklerim sizleri bu sefer tam kadro gelin mekan kuzeybatı .

DeletedUser

Ziyaretçi
daha öncede söylediğim gibi tam kadro bir organizasyon çok zor hele ki benim kuruculuğumda mümkünatı yok şimdi finaller bitince yaz okulu başlayacak o ara 1-2 aylık bir okul dönemim daha olacak stalker ile Bolubjk ricasına 1-2 ay oynuyacağım sonrasında ben bir kaç sene yoğum :)

DeletedUser49316

Ziyaretçi
daha öncede söylediğim gibi tam kadro bir organizasyon çok zor hele ki benim kuruculuğumda mümkünatı yok şimdi finaller bitince yaz okulu başlayacak o ara 1-2 aylık bir okul dönemim daha olacak stalker ile Bolubjk ricasına 1-2 ay oynuyacağım sonrasında ben bir kaç sene yoğum :)

Böyle diyen cok kişi gördüm ertesini günü basladılar :D

Örnek; Nart

DeletedUser

Ziyaretçi
imkanım olsa zaten bırakma sözünü bile kullanmam çünkü severek oynadığım bir oyun :) yine 21 de kendi klanımın başında durur rolanti bir şekilde oynarım fakat ne yeni dünya taşıyacak nede başında duracak vaktim yok keşke olsa hiç acımam oynarım :)