Classic World Güncel Harita

• Konuyu başlatan DeletedUser36394
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
GöLGe daha kurulmuyacak diye son dünyada duyurusunu yaptık bunun. Sürekli dillendirmeye gerek yok daha,Özenmek isteyenler olmuştur kuruyorlar kafalarına göre.

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Ben okulu bi bitireyim hayırlısıyla bi dünyada en sevıdıgım kişileri toplamaya calısıcam benden ne kurucu nede yönetıcı olmaz ama herkezden sozu alıyorum :DD Kazanırsaak GÖLGE değlde GÖLGELER OLuruz gölge w19'da sondu :D benzeri kurulmaz demedik :D

bolubjk*

Ağır Atlı
Burayı yeni gördüm ya aradan kaçmış, özelden de yazmıştım aslında, hem bunu anlamak için bu kadar düşünmeye de gerek yoktu :)
Bizle alakası yok, birileri kurmuş kafalarına göre, bizi ilgilendirmez yani özetle.

C3 de oynayanlara başarılar.

DeletedUser17537

Ziyaretçi
Burayı yeni gördüm ya aradan kaçmış, özelden de yazmıştım aslında, hem bunu anlamak için bu kadar düşünmeye de gerek yoktu :)
Bizle alakası yok, birileri kurmuş kafalarına göre, bizi ilgilendirmez yani özetle.

C3 de oynayanlara başarılar.

ben seni yerine soledim ama :D gercek kişi solemesi ya iyi :D

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Aile klanları Arcanar'ın hazırlamış olduğu liste doğrultusunda düzenlendi. Listeyi hazırladığı için kendisine teşekkür ederim. :)

Families
PUSULA F. - PUSULA, PU$ULA, PUSUL@, PU5ULA
UDW F. - UDW, -UDW-, .UDW.
ANTİ F. - ANTİ, ANTİ!!, *ANTİ*, ANTİ!, -ANTİ-
D-J-V F. - D-J-V, D-J-V*
ArmieS F. - ArmieS, Armie5, Armi3S, Armi35
57 F. - 57, 57
TREMPS F. - TREMPS, TREMPA, TR3MPS, K.Ordu
Respct F. - Respct, Rspct*

DeletedUser240

Ziyaretçi
Pusula buyuk pusula :D bir kac oyuncuya bir şey dediğim yok ama udw klanınıda kardeş ekleyin bu kadar az olmaz

DeletedUser240

Ziyaretçi
Sayın mod ben hala ban bekliyorum oyun be buradan neden banlamıyorsunuz ayıp değilmi konu başlıkları siliniyor delikanlı gibi yoksa cevap vermekmi zor geliyor hala anlamış değilim...

Evet bu forumdaki son mesajımdı kendinize iyi bakın ceza yicem cunku hata işledim moda saldırdım hadin by

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Pusula oyunda benim yarattığım 2 tane dipdibe 1k puanlı barbar köylerin ordan güneye girmiş çok iyi bir hamle :) dünya kazandıracak bir hamle eğer ordan aşağı inebilirlerse, Öte yandan anti ve UDW klanlarının ise ters şekilde dış bölgeden kuzeye doğru çıkmaları Gelişimlerine bir ivme kazandırmayacaktır ve kesinlikle karda olabilecekleri cepheler oluşturmayacaktır. Pusula devam ettiği sürece tüm dünyaylada savaşsa şu aşamada artık oyunu götürür. Çünkü 300 kişiler çünkü hemen hemen hepsi aktif, çoğu tecrübeli ve bir kısmı iyi oyuncu. Süreli tahminlerimde genelde dışarıdan baktığım için katastrofik hatalar oluyor o yüzden o konuda bir yorum yapmam ne kadar doğru olur bilemiyorum , hatta yapmaya çalıştım ve sonradan hesaba katmadığım bir çok şey olduğunu görüp vazgeçip sildim o yüzden zaman vermeden dünyanın gidişatı nasıl olur o konuda bir yorum yapayım. Öncelikle kuzeydoğuyu ele almak istiyorum, kuzeydoğunun kaderi aslında kuzeydoğuda bulunmayan UDW'nin elinde, nasıl mı eğer Pusula kuzeydoğuda hakimiyet kurana kadar UDW kuzeydoğuda ilerleyemezse pusula udw cephesinde avantajlı durumda savaşacak ve kuzeydoğudaki armies klanı da hızlı bir şekilde yıkılacaktır. Kuzeybatının tamamen Pusula kontrolüne geçmesi uzun sürmeyecektir aynı şekilde güneybatıda ANTİ ve Güneydoğu'da ki UDW için de bu geçerli olacak. Pusulanın kuzeybatıdan güneye doğru erken inmesi o bölgeye önem verdikleri sürece güneye inişlerini kolaylaştıracaktır. Böyle bir durumda ANTİ'nin o bölgede savunma yapıp daha batıdan kuzeye yönelmeri en doğru seçim olacak. 1 ay sonraki duruma bakar yeni bir yorum yaparım. Yorumlarım çok saçma olabilir çünkü dünyada olan hiç bir şeyden haberim yok ve bu yorumları sadece haritaya ve sıralamaya bakarak yaptım :)

DeletedUser52861

Ziyaretçi
dünyanın çapı arttı, haritanın boyutunu ayarlamak lazım :)

DeletedUser52861

Ziyaretçi
zaten üyelerinin 3te 1i size kaçtı 3te 1inin köyü gitti.