Classic 14 Özellikleri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Deleted User - 5146614

Ziyaretçi
Temizlik olması ve şovalye ve nesnelerin olması çok iyi olacaktır.

Proletarya

Acemi
Yahu çok basit değil mi? ön kayıt var. ön kayıtta aynı klanda başlayanlar haritada yakın yerlere düşecek. ama güney batı mı, kuzey doğu mu onu kimse belirleyemeyecek. rast gele bir konumda başlayacaklar.
ee bu doğrultuda oluşturmak istediğiniz dokuz yüz doksan dokuz tane alt klanınız da aynı yerde değil farklı farklı farklı yerlerde olacak.

MrBal

Acemi
Açtığınız tüm klasiklerde standart olan şeylerin dışına çıkın biraz kendi keyfinize göre değil oyuncunun keyfine göre açın artık şu dünyayı.

1. Envanterde 1 Günlük Taşınma Mevcut Olsun
2. Gece Bonusu Aktif olsun (Eskisi gibi değil artık herkesin işi gücü aile yaşantısı var gece bonusu biraz olsun rahatlatıyor.

1. ve 2. Dünyaya eklemek zor olmamalı.
Saygılarımlaa.

Ortalama Biri

Mancınık
Cümbür cemaat aynı bölgeye dalan 10lu aile klanı paketlerine güzel çözüm olmuş taşıma ve davetin olmaması. Ben hala gece bonusunun olması gerektiğini düşünüyorum ayrıca.
Şu anki durumu pek bilmiyorum fakat yıllar önce bu oyunun büyük bir kitlesi öğrenciydi. Zaten eski bir oyun ve eskisi kadar oyuncu kazanamıyor diye düşünüyorum. Artık yavaş yavaş öğrenci kitlesinin düzenli bir hayatı olmaya başladı. Çoğu kişinin o yüzden gece bonusuna ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.

Tibelda

Emekli Görevli
Envaterde taşınma eşyası olacak mı peki ? Yoksa klan olarak düştüğümüz yerden mi devam edeceğiz?

Yön seçimi etkin olmayan dünyanlar da bu eşya verilmez. :)

Temizlik olması ve şovalye ve nesnelerin olması çok iyi olacaktır.

Nesneleri anlamadım ama şövalye ve temizlik olmayacak. Bu öneri konusu değildir. :)

Açtığınız tüm klasiklerde standart olan şeylerin dışına çıkın biraz kendi keyfinize göre değil oyuncunun keyfine göre açın artık şu dünyayı.

2. Gece Bonusu Aktif olsun (Eskisi gibi değil artık herkesin işi gücü aile yaşantısı var gece bonusu biraz olsun rahatlatıyor.

Saygılarımlaa.

Bu öneri konusu değildir. Bu konudan oyuncularımızın önerilerini aldık zaten. :)

Saygılarımlaa.

Hangi oyuncu mesela? Mesela beni tatmin edecek özellikler ayarlamış modlar. Herkes senin gibi düşünmüyor. Taşıma verilsin de 50 kişilik limitli dünya da 10 tane daha alt klan kurup 500 kişi oynasınlar değil mi?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.