CiN - Eibo Savaşı

• Konuyu başlatan Deleted User - 5243438
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 5568329

Ziyaretçi
Sadece 2 klan degil arada kalmis butun klanlara giris yaptik. Eiboya atilan kamiler klanin %20 si bile degil. Haritayi incelerseniz eibo ile sinirimiz baya azdi. Simdi cogalmaya basladi. İki hafta sonra hem ustten hem alttan buyuk bir sinirimiz olacak. Bizim saldirabildigimiz koy cok azken eibo kudretin birlikte destekledigi koylerde birakinda patlayalim : ) hala asil amacamiz eibo degil. Birkac islem daha var. Onlarda hallolsun Eibonun gobegine mis atabilecek duruma gelince naaralarinizi o zaman atmanizi bekliyorum: )

herkes nerede

Mızrakçı
Cin oyun başına göre baya geriden seyrediyor bunda içerideki son durumların katkısı olduğunu düşünüyorum eibo ise bence daha tam olarak toparlanamadı yinede istatistik konuşulmalı.

herkes nerede

Mızrakçı
Sadece 2 klan degil arada kalmis butun klanlara giris yaptik. Eiboya atilan kamiler klanin %20 si bile degil. Haritayi incelerseniz eibo ile sinirimiz baya azdi. Simdi cogalmaya basladi. İki hafta sonra hem ustten hem alttan buyuk bir sinirimiz olacak. Bizim saldirabildigimiz koy cok azken eibo kudretin birlikte destekledigi koylerde birakinda patlayalim : ) hala asil amacamiz eibo degil. Birkac islem daha var. Onlarda hallolsun Eibonun gobegine mis atabilecek duruma gelince naaralarinizi o zaman atmanizi bekliyorum: )
bizde kami opu yaptık joga ama pek bir faydası olmadı gibi kami opundan bağımsız olarak sınırdan köy alıp destklemeniz daha etkili olacaktır.O uzun soluklu planlar tutmuyor işte bende ta 35 saate gittim jog amis arası yedim yani o şekilde çok zaman kaybedersiniz kaminiz varsaki varmış yüzde yirmiyi attık diyorsunuz direk sınırdan alın ve destekleyin biraz ordu feda edersiniz ama hiç değilse bölgede tutunabilirsiniz

crank2171

Mızrakçı
eibo ya mis atabilen oyuncu sayımız sınırlı yetısemıyoruz ama sag taraftan cıkacagz yukarı dogru

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Totalde 140-150 arasi koy dagitildi. 110 kadarina gidildi. 60 civari koy alindi. 100 koye gidip 1 koy alanlardan balon lafi duymak komik oluyor: )
bizim yukarda yazdığımız istatislik üzürine ona atmıstım eğer bu istatislikler gerçekse elinize sağlık güzel op yamıssınız deriz ben burda tarafsızım hiç bir barzoyu savunmduğum laf bulamazsın..

Deleted User - 5568329

Ziyaretçi
bizde kami opu yaptık joga ama pek bir faydası olmadı gibi kami opundan bağımsız olarak sınırdan köy alıp destklemeniz daha etkili olacaktır.O uzun soluklu planlar tutmuyor işte bende ta 35 saate gittim jog amis arası yedim yani o şekilde çok zaman kaybedersiniz kaminiz varsaki varmış yüzde yirmiyi attık diyorsunuz direk sınırdan alın ve destekleyin biraz ordu feda edersiniz ama hiç değilse bölgede tutunabilirsiniz
Mis mesafesini kisaltmak amacimiz. Opu hazirlayan arkadas biraz klandakilerin baskisiyla eibodan koy dagitti. Yoksa komple klanin ust tarafini vurup iyce sinir olusturmakti. Neyse bunada sukur diyelim iyi koy topladik toplamayada devam edip aktif siniri cogalticaz gibi duruyor

herkes nerede

Mızrakçı
Mis mesafesini kisaltmak amacimiz. Opu hazirlayan arkadas biraz klandakilerin baskisiyla eibodan koy dagitti. Yoksa komple klanin ust tarafini vurup iyce sinir olusturmakti. Neyse bunada sukur diyelim iyi koy topladik toplamayada devam edip aktif siniri cogalticaz gibi duruyor
umarım üstad

Deleted User - 5194542

Ziyaretçi
Savas nasıl gidiyor...tartismalar hariç istastistik soruyorum
Bu savaşta Kesim puanlarına göre Eibo savunma ve saldırı açısından 2 kat daha çok kesim yapmıs.
Cin kesimi 1.460.000+
Eibo kesimi 2.473.000+

Verilen köy farkınında 2 olmasından ötürü, Savaşta şuan başarılı taraf Eibo.