CiN - Eibo Savaşı

• Konuyu başlatan Deleted User - 5243438
  • Başlangıç tarihi

sosiya

Acemi
Daha oyunun başında delikanlılık yapan siz değilmiydiniz? Ben diğer klanların yerinde olsam bütün klanlar birleşip cin ile savaşırım diyen siz değilmiydiniz? Bu dünya ne 35 e ne 44 e benziyor. Herkes kendi 3 5 klanını aldı ve sıfırdan eşit şartlarda başladı. Geçmişten istediğin kadar istatistik koyabilirsiniz ama bu dünyadaki başarısızlığınızı hiç bir bahaneye gizleyemezsiniz.

*BloW

Okçu
Bazıları 3 klanı yanına almışsınız falan demiş kendileri bizi klan yerine koymuyodu başta ekip bile olamazdık ne değişti de klan olduk. He amaç karşıyı kalabalık gösterelim de çok iş yapıyomuşuz gibi gözükmek mi . Görende sizi tek sanar biz kendimizi nasıl el birliğiyle tuttuysak sizde becerip diabloyu tutsaydınız sıra oceanda becerin de orayı tutun bakalım.

X-Rois.

Ağır Atlı
Bazıları 3 klanı yanına almışsınız falan demiş kendileri bizi klan yerine koymuyodu başta ekip bile olamazdık ne değişti de klan olduk. He amaç karşıyı kalabalık gösterelim de çok iş yapıyomuşuz gibi gözükmek mi . Görende sizi tek sanar biz kendimizi nasıl el birliğiyle tuttuysak sizde becerip diabloyu tutsaydınız sıra oceanda becerin de orayı tutun bakalım.
Son cin bükücü

Phaenarate Bae

Baltacı

hala klan yerine koymuyor kimse sizi .. 3 Klan diyor farkındaysan BARZO KUDRET EİBO .. 4. yü ben göremiyorum ..

mortingenschtrauze*

Kılıç Ustası
Satılmış çocuk..
Ar damarın patlamış senin ortalıkta öyle dolaşıyorsun,
Tasmanı tak otur yerine
Şimdi konuyu bilmem etmem ama abeddonun bu tarz konuşmaları yüzünden tüm world komple size düşman oldu negatif enerji ve iticilik yaydınız herkese karşı. Ki forumda cinden örnek olarak gördüğüm ve lider vasfında birine bu üslubu kesinlikle yakıştıramadım olmadı

bugracisem

Baltacı
Şimdi konuyu bilmem etmem ama abeddonun bu tarz konuşmaları yüzünden tüm world komple size düşman oldu negatif enerji ve iticilik yaydınız herkese karşı. Ki forumda cinden örnek olarak gördüğüm ve lider vasfında birine bu üslubu kesinlikle yakıştıramadım olmadı

Abeddon yok şu an,oynamıyor,ayrıca bunlar bence hep bahane bunu herkes biliyor..
Adama adam pisliğe pislik demezsen adam dediğine saygısızlık yapmış olursun,
Bunlar dünya başlamadan kapımızın önünde sıra durup sonradan hatta barzonun dediğine göre baştan bizi satmış mahluklar olduğu için bunlara güzel sözler söylememi beklemeyin.Kendisi telefonda bana küfür edeceksek edebilirsin diyebilecek kadar da ar damarı patlamış birisi..
Son cümlemden anlarsın ne tip bir pislik olduğunu..

sosiya

Acemi
niye çıldırıyo ki. bu piskoloji çok iyi değil artık cinde kontrol yitirilmiş anlaşılan

*BloW

Okçu
hala klan yerine koymuyor kimse sizi .. 3 Klan diyor farkındaysan BARZO KUDRET EİBO .. 4. yü ben göremiyorum ..
Farkındaysan barzo klanı oyuncusuna yazmış mesajı ve barzo harici 3 klan olarak saymış anlamıcak durumun yoksa zorlama kendini boşver. O yok saydığın klanı da becerip geçemeyen sizsiniz. Sonra da kendinizi övüyosunuz komiksin.

Phaenarate Bae

Baltacı
Farkındaysan barzo klanı oyuncusuna yazmış mesajı ve barzo harici 3 klan olarak saymış anlamıcak durumun yoksa zorlama kendini boşver. O yok saydığın klanı da becerip geçemeyen sizsiniz. Sonra da kendinizi övüyosunuz komiksin.

( Alınma ama ) BARZO abi destek lazım Op yiyorum yardım et lütfen abi diyen SAB degilmiydi zamanında ne anlatıyorsun sen :D Eibodan Bu tarafa destekler barzodan kudretten destekler alıpta gelmiş burda Laf edebiyatı yapma herkese..

Artesta

Yasaklı

sen var ya tam yunanistansın :D. adaları şöyle korurum, böyle korurum, yok şurası bizim alanımız diye uluslararası mecrada türkiye'ye kafa tutması falan valla aklıma tam yunanistan geliyor. Halbuki izmir'den vapurlara binip güle oynaya alacağımız adaları nasıl alamıyorsak, siz de yunanistan gibi dayılanmaya devam edebiliyosunuz :D . neyse ben hemen kaçayım abodon hoponoz borloson dodo ciler gelmeden xd by

DeletedUser72279

Ziyaretçi
sen var ya tam yunanistansın :D. adaları şöyle korurum, böyle korurum, yok şurası bizim alanımız diye uluslararası mecrada türkiye'ye kafa tutması falan valla aklıma tam yunanistan geliyor. Halbuki izmir'den vapurlara binip güle oynaya alacağımız adaları nasıl alamıyorsak, siz de yunanistan gibi dayılanmaya devam edebiliyosunuz :D . neyse ben hemen kaçayım abodon hoponoz borloson dodo ciler gelmeden xd by
Buna çok güldüm kusura bakmayın :D :D :D

uyznlar

Ağır Atlı

Boş ver klan yerine koymasınlar bizi :) bundan önce silinenlerde bizi klan yerine koymuyordu :) hatta işimize geldi arkasında cin klanları olup gaz alan düşman paktın bir çok oyuncusu zaten bunlar klan bile değil diyerek yattı ;)

Cartelken 200-300 küsür köyümüz vardı töh anlaşmazlıkları filan baron savaşı çıktığında güzel eğlendik diye dalga geçerdik kendimizle :) şimdi kısmetse NG olarak cine kami atmaya başlayacağız.