Chat paneli isteğim

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyun içinde normal ve klanımızla olmak üzere Chat paneli istiyorum. Çünkü bu oyun diğer insanlarla cok fazla birlikte olmak gerektiriyor, Bu durumda chat paneli olması bence gayet gerekli. Oyunun daha iyi sarması ve daha zevkli olması açısından böyle bişey isterim. Şimdiden teşekkürler :)

DeletedUser49135

Ziyaretçi
sadece ben 2 kere önerdim bunu, kabul etmediler..

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Oyun içinde normal ve klanımızla olmak üzere Chat paneli istiyorum. Çünkü bu oyun diğer insanlarla cok fazla birlikte olmak gerektiriyor, Bu durumda chat paneli olması bence gayet gerekli. Oyunun daha iyi sarması ve daha zevkli olması açısından böyle bişey isterim. Şimdiden teşekkürler :)

En son yaptığımız toplantıda bu konuyu tekrar gündeme getirdik. Oyuncularımızın bu konu üzerinde çok fazla istek yaptığını ifade ettim. Diğer ülkelerden de benzeri destek geldi. Şu anda konuya bu kadar istek olduğu görülünce daha ılımlı olarak bakıldı. Kısmet diyelim :)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Şu anda konu ve değerlendirme açıktır.

JrFly

Dük
o zaman konuya yorum yapayım :

Sağ köşede olsun tıkladığımızda giriş yapalım "oyuna girer gibi" istersek "çevrimiçi-dışı" seçeneği bulundurulmalı "BB KODLARI" orada da geçerli olmalı ben biraz yaratıcı düşünip geleyim :)

En son yaptığımız toplantıda bu konuyu tekrar gündeme getirdik. Oyuncularımızın bu konu üzerinde çok fazla istek yaptığını ifade ettim. Diğer ülkelerden de benzeri destek geldi. Şu anda konuya bu kadar istek olduğu görülünce daha ılımlı olarak bakıldı. Kısmet diyelim :)

Türkiye'de başka orijinal fikirlerle gelen ülkeler var mı :)

DeletedUser49135

Ziyaretçi

sayın comam toplantılarda hangi dilde konuşuyosunuz :D merakımdan soruyorum :D

chating modaretor falan gerekirse modum ben olurum :Dd

bu sohbet paneli olursa çok güzel olur, istediğimiz kişileri engelliyebilelim, klan için ayrı pencere belirliyeceğimiz arkadaşlarımız için ayrı pencere olabilir, global kesinlikle olmalıda

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
sayın comam toplantılarda hangi dilde konuşuyosunuz :D merakımdan soruyorum :D

chating modaretor falan gerekirse modum ben olurum :Dd

bu sohbet paneli olursa çok güzel olur, istediğimiz kişileri engelliyebilelim, klan için ayrı pencere belirliyeceğimiz arkadaşlarımız için ayrı pencere olabilir, global kesinlikle olmalıda

Şirketin resmi iç dili İngilizcedir.

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Global/Müttefikler(ve klan)/Klan/PM(özel)/Premiumu olanların kurabileceği grup chatler/Duyurular/Kurallar/Oyun içi yardım1/Oyun içi yardım 2

gibi sekmeleri olsun, sayfanın altında bir yerdeki Chat(+) tuşuna basınca alttan yukarı doğru çıkıp önümüze gelsin, hatta biraz daha yaratıcı olursak mouse'la tutup yukarı aşşağı oynatabilelim sıkılınca :D

Chat Monitor
ve Chat Operator olsun.

Chat Monitor oyunculara oyun içinde ceza verme yetkisi olmayan, oyuncuarı chatten 1 saat 24 saat veya 2 gün uzaklaştırma seçeneği olan ve oyun içi ceza gerektiren mesajlar chat operator'a iletecek bir kişi olmalı. Chat Monitor'ler chat'i aktif takip eder.(olabildiğince :)
Chat Operator sadece Chat'le ilgili cezalara ve destek taleplerine bakacak yeni bir operatör türüdür. Chat'i aktif takip etmez, diğer oyuncuların ve Chat Monitorlerinin ilettiği şikayet ettiği mesajları inceler ve gereken cezayı verir.

DeletedUser45265

Ziyaretçi
comam belli post altı hesaplara oylam,öneri olaylarını kapatın.50. görüşüm şu chat dalga motorunu.yeter artık daha kaç kere denenecek acaba

DeletedUser

Ziyaretçi
Güzel bir öneri. Çoğu klan bu uygulamayı bulamaması sonucu whatsapp vs gibi baska uygulamalara kacmakta ve zorluk yaşamakta

Durum
Konu yanıtlara kapalı.