Ceza standartsizligi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

LordHagi

Kılıç Ustası
10 yildir bu oyunu oynuyorum 10 yildir bazi standartsizliklar duzelmiyor. X oyuncu pushingden 3 gun ceza alirken y oyuncusu neden 14 gun aliyor. Ve tek yaptigi oyunu birakan bir kisiyi toplamak olmasina ragmen. Basli basina haksiz bir ceza ama hadi ceza verdiniz tum worldlerde ilk pushinge 3 gun saldiriya acik verirken neden benim oyuncum worldden siliniyor gercekten merak ediyorum. Ve kendisi israrla Mr. Storm‘un konuyu incelemesini talep etmesine ragmen bu talep supheli sekilde reddediliyor. Mr. Storm‘un bir sekilde daha standart cezalar verdigini, gerekli incelemeleri yaptiginda duzeltmeler yaptigini bildigimiz icin konunun onun tarafindan incelenmesini istiyoruz ama karsilik alamiyoruz? Kendisine ulasmamiz imkansiz. Ticketler hep farkli adminler tarafindan cevap veriliyor. Biz adminler hakkinda sikayetlerimizi nasil Mr. Storm‘a iletecegiz? Sonucta bu oyunun TR ayaginda idari amiri kendisi. Bu konu hakkinda kendisinden gercekten yardim istiyorum. Belli basli adminlerin adaletsizliginden kendisi de yorulmustur muhtemelen. Kanitlar sunulmasina ragmen gormezden geliniyor, hadi onu da gectim hicbir yerde gorulmemis ornegi olmayan bir ceza veriyor. Adminin ismini ifsa etmeyecegim ama neden israrla bazi seylerin dedikodusunu arttiriyorsunuz? Eger birakin gidin oynamayin bu oyunu diyorsaniz oynamayalim. Maddi manevi emekleri bi kac kisinin oyuncagi haline getirmekten bikmadiniz mi gercekten? Mr. Storm her seye yetisemiyorsa getirin bi iki durust admin biz de oyundan zevk alalim biraz.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Yazdığınız yazı bir soru değil bir suçlamadır. İnnogames GmbH tarafından incelenir ve denetlenebilir.

21. Forum üzerinden Klanlar Türkiye Takımı hakkında iftiralarda bulunmak, asılsız suçlamalar yapmak, takımı karalamaya çalışmak ve diğer oyuncuları örgütleyerek takıma karşı kışkırtmak yasaktır. Takım hakkındaki suçlamalar kanıtlar eşliğinde CoMa veya Takım Liderine iletilmelidir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.