Ceza Sistemi

• Konuyu başlatan DeletedUser64547
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser64547

Ziyaretçi
Daha önce benzer bi başlık açmıştım konuyla ilgili ama silinmiş olduğundan tekrar açmak zorunda kaldım.

Sormak istediğim sorular var, konuyu açtığım alana önem vermedim çünkü nasılsa siliniyo.

Şimdi ceza sisteminin açıklandığı bi alan var mı? Yani küfür edersek nolur, multiden yakalandın yaptırımı nedir veya bakıcı 24 saat geçmeden başka birine attın falan Örnek verdim bunları.

Merak ettiğim ikinci nokta ise yine küfür, hakaret konusu.

Köyünü yıktığım oyuncu " senin bilmem nene koyayım" diye mesaj atmıştı. 1 saat sonra "g.t" diye devam etti. Şikayetimin üzerine 1 gün saldırıya açık ceza aldı. Bugün "Diktir git" diye küfür etti, ceza alacak mı henüz bilmiyorum.
Arkadaşım, küfür olaylarında ceza puanı verildiğini söyledi. 500 puan olunca ceza veriliyomuş falan. Bi doğruluğu var mıdır?

He neden engellemiyosun kardeşim diye düşünenler olacaktır. Nedenini söyleyim, belk küfürlerine devam eder diye. Adamı yıkmayı bırakıp ellemesem geliştiğinde bana zarar verecek. E yıkmaya devam etsem 4 saate mancınıkları bağla git gel 8 saat, oyunuma engel oluyo falan ama konumuz bu değil.

Lafın kısası, ceza sistemi neye göre işliyo bilen var mı? Ticket açıp destek sistemine başvurmadım, çünkü oradan cevap alamayacağımı hepimiz biliyoruz.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Ceza sistemimiz tabiki var, hatta eskiden oyunculara açık şekilde yayınlanıyordu ancak şirket artık ceza sisteminin oyuncularla paylaşılmamasını belirttiği için oyuncularla paylaşılmamaktadır.

DeletedUser64547

Ziyaretçi
Anladım, şirket politikaları dolayısıyla bilgilendirme yapamıyorsunuz yani.

Yardımcı olmadı ama en azından kaale alıp düzgün bir cevap verdiğiniz için teşekkürler.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.