Cesur Asker

• Konuyu başlatan DeletedUser49742
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Aday oyuncu: *Gaara*
Sebep: w25te operasyon yerken mis sürelerini bize vermemesi ve o kadar saldırı arasından kendi kendine mis arası yapması, kaybettiği 1-2 köyü de geri alması dün gibi aklımda. Gözümle gördüğüm en iyi oyuncu, en iyi savaşçı.

bolubjk*

Ağır Atlı
Aday Patboncafe

Sebep : Seçmesi en zor başlık kendi adıma. Burada 1 den ziyade bir çok aday ön plana çıkıyor. Tabi baltazar barış abimi bu kategoride değil şövalyede tek aday gösterdim.
Bıvya - buğra , Streetballer - rahmi , gaara - uğur, radament vs.. bir çok kaliteli oyuncu var, sonradan unutup yazmadığıma üzüldüğüm kişide olacaktır ama ilk aklıma gelen 5 li diyeyim.

Ama yinede hepsinden 1 adım önde olarak her ne kadar 'hey gidi ahmet abi' desem de patboncafe yi aday gösteriyorum. Asılmak istediği bir dünyada 10 köy barajını aştıktan sonra savaşlarda çok büyük bir yıkıcı güç.

DeletedUser32837

Ziyaretçi
ADAY: Streetballer

Sebep : Rahmi abi ile baltazar barıs abi arasında gittim barıs abiyi mehmet abinin dediği gibi sövalyede gösterdim.
Rahmi abinin sebebi hangi worde hangi sekilde hangi konumda girerse girsin oynamak istedikten sonra kesinlikle başı cekeceğidir tartısmasız ordusu kesimi tartısılmaz.
Koydugu bi hedef varsada ona oyun oynatmaz ne kadar gec gelirse gelsin ciddi sekilde oynamak istediği zaman alır götürür :))

DeletedUser

Ziyaretçi
Aday : WhiteCr0w

Sebep : En iyi komutana beni yazdığı için değil tabi ki. Karşılıklı şukulaşma olarak görülmesin sonra.

Tam manasıyla bir klanlar.org oyuncusudur. Dünyaya giriş yaptığımızda genelde her kıtaya hakim olmak için klanı organize edenler olarak farklı kıtalara düşeriz. Mesela Advocate - 35.kıtada başlıyorsa Bivya - 45.kıtada, ben 46.kıtada başlarım. Öyle olunca özellikle organize eden kişi inanılmaz zorluk çekiyor. Bazen kendini koyun güden çoban gibi hissediyosun. Bazen de diktatör gibi. Farklı karakterler yöneten kişiyi hep zorlar. WhiteCr0w tam olarak bu noktada adeta bir Atiba Hutchinson gibi tamamen klanın önünü açmaya yönelik bir oyunculuk performansı sergileyip beni hep rahatlatmıştır.

Kendi saldırı ve savunma gücünü kendi kurgular. Dünyaya 5-6 arkadaş olarak giriş yapar. Savunmacı olarak oynaması gerekeni savunmacı, saldırı oynaması gerekeni saldırı oyuncusu olması hususunda yönlendirir. Arkadaşlarını saldım çayıra mevlam kayıra bırakmaz. hepsinin gelişimini dikkatlice takip eder. Yönlendirme yapar, oynamayanın gözünün yaşına bakmaz. O yüzden klandaki yönetici bilir ki, 1x, 2x, 3x hiç fark etmez, Abdil ve arkadaşları asla bulunduğu bölgeyi kaybetmez. Ve bu süreçte de klanı zora sokacak hiçbir talepte bulunmaz. Benim için zaten bir oyuncuda bulunacak en büyük meziyet budur. Yoksa 30 köyden sonra oyuncu olmak, ya da 10 arkadaş çağırıp çağırdıkları arkadaşları 1000. sıralarda sürünürken ilk 5'in içinde oynamak benim gözümde önemli değildir.

Gelelim 2. hususa. Abdil, bulunduğu klanın kurucusuna sonuna kadar tabidir. Klan dağılana kadar oradan ayrılmaz, yönetimdekiler hangi talepte bulunursa bulunsun ikiletmeden o talebi yerine getirir, hesabını iste hesabını verir. Hatta arkadaşlarının da hesaplarını alıp verir. Ve yaptığı hiçbir pozitif hareket sonucu şunları şunları ben yaptım demez. Ego sıfırdır.

O yüzden bireysel performansta ''ballon d or'' Abdil'in hakkıdır.

DeletedUser55217

Ziyaretçi
aday:Streetballer
sebep: bu oyunda karşılastıgım en iyi oyuncu.

DeletedUser55217

Ziyaretçi
aday: Streetballer
sebep: bu oyunda karşılastıgım en iyi oyuncu.

DeletedUser55960

Ziyaretçi
Aday Oyuncu: tafarel batu
Sebep : w25 eskiya w27 rest ve c4 knock out basarilari goz onunde.

Luciferr

Dük
Aday oyuncu: Orangeganja

Sebep; w27 de bayrak klanına karsı savas veren adam akıllı tek isim odur. Hem bayrakta hem adam klanında yaptıkları, gösterdiği cesaret oyun stili en cok hosuma giden oyuncudur. w30 da kısa zamanda o kadar zorlu bölgede dunya sıralamasına girmiştir. Zaten bizde çok aşırı derecede yoklugunu cekmiştik.

DeletedUser

Ziyaretçi
aday oyuncu : oksijennn

sebep : w26 ve w31de istatistiklere bakmanız yeterli olacaktır

DeletedUser57527

Ziyaretçi
Aday oyuncu:dandik dede
Sebebi:pek kimse bilmez forumda takılmaz ama tam bir ralli oyuncusudur karar verir uygular yeterki istesin.ilk misini çıkardıktan sonra durdurulması imkansız nba de lebo neyse klanlarda Fatih abi odur.saldırısıda savunmasoda karakterize 10 numaradır.okursa özledik be abi tt2

DeletedUser45416

Ziyaretçi
Adayım oksijennn

Sebep w14 w26 w31 bu 3 dunyadaki istatistigi savunmaci rekabeti saldirgan kimligi ile oyun kurallari dahilinde ön plana çıkan benimde kendisini örnek aldığım nadir oyunculardandir

DeletedUser57864

Ziyaretçi
aday:feryat
sebep : yaptığı her savasta üstün başarı gösterkmiştiir ve tüm ekibine sahip cıkmıştır. w28de tek basına 3 klanın ortasında gece gunduz savaşarak ilk 25m kesimi yaptığında daha 2 sıra 10m kesim yapmıstır yediği hiç bir opta köy vermemiştir klan arkadaslarının yedığı oplarda bıle herkese mis arası yapıp kendı köyleri gibi sahip çıkmıstır :=) 10 yıldır bu oyuna emek vermekteyim oynadığım her wordde ilk 25 m kesimler bana aittir :=) örn . w12 Feryat ilk 25 m kesim , w16da xklanx hesabıyla ilk 5m kesim w28 feryat ılk 25m kesim ve bır çok wordde bunun gibi kesimler

DeletedUser38239

Ziyaretçi
tek bir savaşçı varsa oda oksijennn
nedenmi herkes bilir ama yine sölim ilk 100 milyon yagmayı o alır savaş puanında her worldde ya 1. ya 2.dir yaptıgı opların haddi hesabı yoktur attı mislerin sayısı belli değildir HUCUM klanlarının en iyi oyuncusu daha ne diyim he bide puana pek önem vermez ama yinede ilk 5 ten geriye düştügünü pek görmedim

DeletedUser55008

Ziyaretçi
Aday Oyuncu: Solomon Kane

Karşısındaki kim olursa olsun hiç çekinmeden savaşa girer ve kolay kolay pes etmez.Düşman klan ne kadar büyükse Farukta o kadar büyüktür.Geri adım atma gibi bi durumu asla göremezsiniz onda.Gerçek bir liderdir.

DeletedUser58960

Ziyaretçi
DAYI...

W30 daki oyun başarısının yanısıra tüm arkadaşlarına yaptığı yardımlar ve oyunda tanıyabileceğiniz adam gibi adamlardan biri olduğu için beni adayım DAYI'dır..

DeletedUser24071

Ziyaretçi
menemendomatesi

ayrıca yazıdıgınız bırcok oyuncu 2015 yılı ıcınde fazla aktıf bulunmadılar adayım yıl boyunca aynı dunyada aktıf olarak devam etmektedır

DeletedUser58285

Ziyaretçi
aday: DAYI
sebep: adından da anlaşılacağı gibi, dayıdır kendisi. korkusuz, yardımsever, delikanlıdır. Cesur asker denilince akla ilk gelendir..

DeletedUser59236

Ziyaretçi
aday: DAYI

sebep: Ben bu oyuna onunla başladım. Başkasını tanımam.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.