CeLLaT

• Konuyu başlatan DeletedUser22622
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser22622

Ziyaretçi
Klan savaşları world 6 dan beri süregelen CeLLaT efsanesini world 19'da da yaşatmak adına klanımız kurulmuş olup; uzun süre aktif,deneyimli ve kendine öz güveni olan oyuncuları aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Biz bir aile oluşturup birbiriyle sürekli iletişim içerisinde olan üyeleri hedefliyoruz.

Eğer bu özelliklerin sizde var olduğuna inanıyor, oyunda gerçekleştirmek üzere belirli amaçlarınızın var olduğuna inanıyorsanız klanımıza başvurmanızdan memnuniyet duyacağız.

Şu an full kapasite dolu olan klanımızda önemli oyuncular için açabileceğimiz bir yer olacaktır daima..

Herkese keyifli bir oyun diliyorum..

DeletedUser

Ziyaretçi
SIMDI BU ESKI BEN TANIDIGIM cellatsa super isler yapar ve bende yanlarinda olurum.fake klansa ne bilem umarim isim deyisirler derim

DeletedUser22622

Ziyaretçi
SIMDI BU ESKI BEN TANIDIGIM cellatsa super isler yapar ve bende yanlarinda olurum.fake klansa ne bilem umarim isim deyisirler derim

CeLLaT hiç bir worldte aynı kişilerle devam etmedi ki şimdiye kadar ben world 6'da o efsaneyi yaşamış biri olarak burda devam ettirmeyi umuyorum sadece.Oyuncular değişebilir belki ama aynı ruh neden yakalanmasın tecrübeyse tecrübe özgüvense özgüven.

Ayrıca sizin de o eski dumrulla aynı oyuncuları barındırdığınızı sanmıyorum şu an o halde onların ismini kullanmayın mı diyelim size? forumda tartışma yaratmanın hiçkimseye faydası olmaz önerilerin yeri de burası değil ayrıca..Yine de teşekkürler.

DeletedUser511

Ziyaretçi
ks w6 nikinizi ögrenmemde bi sakınca var mı

Ayrıca w9 da oynadınız mı ?

DeletedUser43130

Ziyaretçi
CELLAT a başarılar.W 13ün başarılı klanıydı.

DeletedUser

Ziyaretçi
eski klansavasları world 6 dakı cellatı kırletmeyelım lutfen orda KORA DEFECTED zerozero turkzeus gibi oyuncular vardı şimdi sağdan soldan topladıgın adamlarla bu klan ısmını kullanman yanlış.