Cedcal'ın Titan Olması....

DeletedUser54365

Ziyaretçi
Dünya kapanmadan önce başka isim değiştirecekseniz şimdiden haber verin arkadaşlar. Haritayı gezerken görüyoruz olmuyor böyle

DeletedUser45953

Ziyaretçi
12 titan olayı duymadınız ?

Genellikle baz alınan Hesiod`un theogonisine göre en başta oniki Titan vardı. Bu Titanlar değişik kavramlarla özdeştirilmiştir. Örnek olarak, okyanus, hafıza, görüntü ve doğal kanun verilebilir. Baştaki oniki Titan daha sonra başka Titanları doğurdular. Bunlardan bazıları Prometheus ve Atlas`tı. Titanlar, babası Uranus`u tahttan atan Kronus tarafından yönetilmiştir.

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Ee adamlara udw olmayın tamam mı diyordunuz Titan olmuş onlar da :D

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Neden bu kadar makaraya aldınız mevzuyu ben anlamadım. Adamlar kendilerinden oyuncu ve köy fazlası çok daha fazla olan bir klana karşı adil bir savaş vermek adına gitmişler daha önce nazire yapar gibi birkaç defa "Yönümüz cedcal klanları" olan bir arkadaşımızın klanına katılmışlar. Ne var bunda ben anlamadım. Herkes CİN klanı değil ki 2 klan, sayı fark etmeksizin önüne çıkan rakibine kafa tutsun. Anti ve dehşet'i silmeseydiniz madem de adamlar tek kalmasaydı...

myw**

Okçu
12 titan olayı duymadınız ?

Genellikle baz alınan Hesiod`un theogonisine göre en başta oniki Titan vardı. Bu Titanlar değişik kavramlarla özdeştirilmiştir. Örnek olarak, okyanus, hafıza, görüntü ve doğal kanun verilebilir. Baştaki oniki Titan daha sonra başka Titanları doğurdular. Bunlardan bazıları Prometheus ve Atlas`tı. Titanlar, babası Uranus`u tahttan atan Kronus tarafından yönetilmiştir.

şimdi cedcal klanı Prometheus mu Atlas mı ?

DeletedUser63521

Ziyaretçi
bilindik şeyler süpriz olmayan şeyler herkes kendi yolunu çizer gider
savaş oyunu biri yener digeri gider.