Casual Dünya

• Konuyu başlatan DeletedUser61557
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61557

Ziyaretçi
İyi akşamlar.
Benim casual dünyaya dair bir önerim olacaktı, talepte diyebilirim.
Casual dünya gerçekten bu oyunun hızına yetişemeyenler yahut stresini kaldıramayanlar için çok güzel bir dünya.
Yönetim ekibine çok teşekkür ederim kendi adıma,sıkılmamamız için farklı etkinlikler de yapılıyor fakat casual dünyada klan olmanın bir amacı pek kalmıyor klan kurucuları ele geçirme plancısını ortak yapmak adına diplomasi yapıyorlar.
Dünya özelliklerinde mevcut olan puan farkı konusundan vb şeylerden şikayetçi değilim ama casual dünya biraz amaçsız kalıyor malesef.
Önümüz de gerçekleştirmemiz gereken bir hedef, hafifte olsa bir rekabet yok.
İnsanlar casual dünyaya premium puanlarını harcamaya razılar fakat önümüzde gerçekleştirmemiz gereken bir hedef veya dünyanın bir sonu olmayınca hesaplarını silip dünyayı terkediyorlar.
Halbuki casual dünya ile ilgili bir düzenleme yapılsa hem sizin için hem bizim için çok daha iyi olur diye düşünüyorum.
Önerimi dikkate alırsanız memnun olurum şimdiden çok teşekkür ederim tt1

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Dostum casual dünyanın amacı, oyuna yeni başlayan insanların köyleri alındığı zaman hevesi kırılmaması ve oyunda tecrübe kazanmasıdır. Sen istiyorsun ki ben burada kariyer yapayım. Amaca aykırı bu dediğin :) Orada pişecen sonra gelip normal worldlerde başarı kazanacaksın.

DeletedUser61557

Ziyaretçi
Benim oyunda tecrübem az var fakat bu oyunda benden çok daha tecrübeli abilerimiz ve ablalarımızda casual dünyayı tercih edebiliyorlar.
Ben tecrübe kazanmamız için bir aşama olarak görmüyorum casual dünyayı.
Diğer dünyaları önümüze sunulmuş çay,kahve gibi sıcak meşrubatlar sayarsak casual dünya ayrı bir tercihtir soğuk içecek demek uygun düşer.
Tabi ikisi de içecektir.
Ben topyekün bir değişikliğe gidilsin demiyorum casual dünyada o zaman da yine örneklendirecek olursam içeceğin tabiatına aykırı olur.
Ben sadece casual dünyaya da bir hedef veya bitiş çizgisi konulsun istiyorum.
Fikrini belirttiğin için teşekkür ederim ::::)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Hocam sana durumu iki örnekle açıklayacağım :)

Paf takımların amacı nedir ? genç oyuncuları da lig klasmanlarında pişirip A takıma çıkarmaktır değil mi ? Şimdi U21 takımında oynadın, tecrübe kazandın ve yaşın 22-23-24 oldu... Senin ki ben hala U21 de oynamak istiyorum demek. A takımı reddediyorsun, yani bu kadar mantıksız aslında... :D

Yada şöyle ifade edeyim, forma şansı bulamadığın için 2. 3. lig takımına kiraya verildin, kira süren doldu, A takımda savaş verme zamanın geldi ama sen hala 2.3. lige gideyim orada daha iyiyim diyorsun :D

Başta dediğim gibi Casual dünya (Acemi) oyuncuların tecrübe kazanması için açılan bir dünya... Bence aranızda ki ilişkiyi bu kadar ilerletmeyin... Ama yine de bu kadar çok seviyorum diyorsan, seviyorsan git konuş bence hacı... Bir şey kaybetmezsin :D

DeletedUser61557

Ziyaretçi
Şu son yazdığını okumaya kaybettiğim vakite üzüldüm, sen yazmaya çekinmedin mi ?

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Ya bunu hep yapıyorum ya. O sondaki cümleyi bir yerde kullanmayı çok istiyordum fırsat bulamadım.. Sana denk geldi kusura bakma :(