CARTEL - ZT

bugracisem

Baltacı
Cin oyuncuları hep nedense
1ci temel özelliği budur.
Muhakkak birseyler bulur kendine gore çevirir..

Anlaşıldı bu konuda saptırilcak.
Konu başlığı açık bir şekilde belirtilmiş.
Barzo oyuncusu oldugunuz bariz belli: ) git once diablo sab basligini oku ondan sonra burada konus diyecegim ama orda okuduklarindan birsey anlamayip yine gelip sacmalayacaksin: )

Bu dünya ya klan tanıtım başlığını ilk açan klan Barzo ydu. Cin hiç bir zaman yaz mevsiminde giriş yapmamışken standartını bozarak yaz mevsimine yaklaşmışken giriş yaptı herkes Cin in yönünü merak ederken yönü belliydi güneybatı. Hazırlık sürecinde Kudret, Barzo ve Aztek aralarında anlaşarak dünyaya girdi. Sonuçta Cin güneybatıda tek başına başladı ancak Cin in hemen yanında Diablo ve SAB başladı üst tarafta da Baron ve JOG başladı. Cin her ne kadar gireceği dünyalara girmeden önce hiç bir klanı müttefik olarak kolay kolay eklemezken bu dünyada da aşağı yukarı aynısını yaptı ancak bilenler olduğunu düşünüyorum Diablo ve SAB aralarında savaşsalar bile Cin klanlarının doğal müttefiğidir harita üzerinde işaretlenmese bile. Dünya bu şekilde devam ederken tengri jog vs barzo savaşı başladı. Ben tengri ile birleşmeye çok sıcak bakmadım ve aynı şekilde hızlı bir şekilde Barzo olarak JOG un vurulmasını istedim ancak diğer yönetici ve kurucu arkadaşlarla anlaşamadık ve istediğimi yapamadım ve bir anlamda hesabı rölantiye aldım. Tabi ilerleyen süreçte jog vs barın birleşmesi barzonun tengri ile birleşmesi bunu üzerine diğer klanların kendi aralarında birleşmeler kendi açılarından doğru.
Herkes kendine göre haritasını oynuyor.
Ama şuda bir kesin bu dünyada daha çok olaylar yaşanır.
Herkese iyi oyunlar.