Caps Dünyası

Anarşist*

Yasaklı
Muhtemelen bu capsler şikayet edilecek saygideger modlarim :) lütfen değerlendirme yapılırken capslerde vurgulanmak istenen klanın Multi hesap sebebiyle dağıtılması gerçeğini ve bunun mizahinin yapıldığını unutmayın :)

Meto.

Yasaklı
Muhtemelen bu capsler şikayet edilecek saygideger modlarim :) lütfen değerlendirme yapılırken capslerde vurgulanmak istenen klanın Multi hesap sebebiyle dağıtılması gerçeğini ve bunun mizahinin yapıldığını unutmayın :)

Caps başlığındaki mizahi bir öğeyi şikayet etmek mi... Bıyıklı harici yok böyle biri

ZeRo54

Yasaklı
O dedigin klanın kurucusu benim ve klanları başka klnlarla birleştiriyorum lütfen boş yapmayınız

Anarşist*

Yasaklı
O dedigin klanın kurucusu benim ve klanları başka klnlarla birleştiriyorum lütfen boş yapmayınız
Boş yapacak bı durum yok canım benim. Kurucusu olduğun klanlardan biri dağıtıldı mı ? Dağıtıldı. Oyunu illegal oynayan klandaslarin varmı ? Var . Olan bı şeyin mizahini yapıyoruz. Boş yapmıyoruz. Asıl boş yapan sensin ki Multi hesapların olduğu klanlari al ver değiştir birleştir yapiyomuşsun bunu itiraf da ediyorsun. :) birde şu toplama yaptığınız adamları biraz destekleyin de insanlar kesim yapsın :)