C8 KAZANAN NOP KLANI OLUYOR

**aNoLifeq**

Yasaklı
Başta Gökhan ( myw* ), Sercan ( ucanzi* ) ve mustafa ( **dayı** ) olmak üzere emek veren herkese teşekkür ederim. Klan içerisinde sürekli organizasyon sıkıntısı vardı bunun önüne bir türlü geçemedik. Bu da ekstra olarak bizi oyundan düşürmeye başlamıştı.. Gerçekten birşeyler yapmaya çalışan ya da oyunun zevkini almaya çalışan kişi sayısı iki elin parmak sayısını geçmez sanırım..

Bu zaman zarfında haklı veya haksız kalbini kırdığım arkadaşlardan özür dilerim.

NOP klanını da tebrik ederim. Böyle güzel bir Classic'in daha çok savaşılarak kapatılması gerekiyordu ama maalesef ki olmadı. Bir daha ki Classic'lerde görüşmek üzere :)

DeletedUser54365

Ziyaretçi
Nop gelene kadar etrafımdaki köyleri toplayıp sıralama yapıp sonra hesap sil mi yapsam ne yapsam canım sıkılıyor ya.

Kuzey sınırında güzel aktif bir şekilde savaş veren ve eğlenen arkadaşlar ve benim gibi geriden onları destekleyerek eğlenen 3 5 kişi dışında çoğu udw linin eğlenmeden bıraktığı bir dünya oldu. Ama olsun ben kendi adıma eğlendim. Hesap sil yapmayı sevmiyorum biri gelip toplayana kadar oyundayım.

Nop a da şimdiden tebrikler. He unutmadan bir an önce tek klana düşme çalışmalarına başlayın ki dünya çabuk kapansın çok kalabalıksınız tek klana düşmeden dünya kapanmıyor :D

x3mes

Kılıç Ustası
Ohooo ne tek klanı biz daha karpuz kesicez w34 de var daha yavaş yavaş yazı sındire sindire hallederiz sanırım :p

DeletedUser62930

Ziyaretçi
Ya yaz ayı şimdi boş da geçmez ki :( Dünyayı erken kapatsalar olmaz mı ya :D

DeletedUser64978

Ziyaretçi
her neyse iyi kötü world bitti bir oyunun sonuna daha geldik birdahaki world lerde başarılar herkese :)

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
1 ay önce burada yazmıştım. udw klanının yönetiminde sorunlar var. yönetemiyorlar. herkese mavi boncuk vererek klan yönetilmez. dayı iyi bir çocuk ama çok iyi niyetli ve kullanılıyor. herkesi memnun edeceğim diye gerçek manada oynayanların önünü kesiyor. ben sercan'a köy büyütmeye diye girdiğim dünyada bir baktım sıcak savaş halindeyim, oplara falan katılıyorum. kaldı ki oyunu bıraktığımı çoğu kişi biliyor. baktım sercan kendini paralıyor köy alıyor op yapıyor dayanamadım sanırım. dünyayı kapatacak klan nop olur demiştim bir ay önce öyle de olacak. bu oyun strateji ve diplomasi oyunudur. bu saydığım iki öğe de udw klanında yoktu görebildiğim tek klan da nop idi. nop'u gerçekten tebrik ediyorum. bu dünyayı kapatmak onların haklarıydı öyle de olacak. bir daha da eğer oynarsam başka klanlarda oynamayacağıma da and içtim çoğu arkadaşım gibi.

DiOny SoS

Hafif Atlı
Pusula oyuncuları çok daha önce siler yada gider diye tahmin ediyordum iyi dayandı güzelde oyun verdiler tebrik ederim. Nop sınırında birşeyler yapmaya çalışan 5-6 oyuncu vardı onları da tebrik ederim ama geri kalan şahiyi silemeyip içine alan bir ekip çokta konuşmaya gerek yok

C9 da sahnelerde tekrar görürüz inşallah Pusulayıda

DeletedUser44023

Ziyaretçi
Kendi ekibim içinde hakkını vererek sınırda savaştığım arkadaşlarımı tebrik ediyorum silmek hepimizin adına isabetli karar oldu.

Nop ailesini serveri aşikar olarak kapatacağından ötürü tebrik ediyorum.

Bunların haricinde burada tersleştiğimiz çapraz muhabbete düştüğüm kırdığım var ise onlar içinde söylediklerimin arkasındayım :)

C9 görüşmek üzere herkese keyifli oyunlar dostlar..

JrFly

Dük
Kendi ekibim içinde hakkını vererek sınırda savaştığım arkadaşlarımı tebrik ediyorum silmek hepimizin adına isabetli karar oldu.

Nop ailesini serveri aşikar olarak kapatacağından ötürü tebrik ediyorum.

Bunların haricinde burada tersleştiğimiz çapraz muhabbete düştüğüm kırdığım var ise onlar içinde söylediklerimin arkasındayım :)

C9 görüşmek üzere herkese keyifli oyunlar dostlar..

Nop oyuncusuyum diye suçladın bak noldu şimdi :D

DeletedUser44023

Ziyaretçi
Nop oyuncusuyum diye suçladın bak noldu şimdi :D

Nop oyuncusuyum diye suçladın derken, şurda bir yanlış anlaşılma olmasın. Nop oyuncusu olmak suçlanmayı hakedicek birşey değil kaldı ki zaten dostlarım da mevcut.

Senin için seninde tanıdığın bir arkadaş bana wp grupta öyle birşey söylemişti. olay bu kadardan ibaret. sen ona takıldıysan kusura bakma :)

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
Nop oyuncusuyum diye suçladın derken, şurda bir yanlış anlaşılma olmasın. Nop oyuncusu olmak suçlanmayı hakedicek birşey değil kaldı ki zaten dostlarım da mevcut.

Senin için seninde tanıdığın bir arkadaş bana wp grupta öyle birşey söylemişti. olay bu kadardan ibaret. sen ona takıldıysan kusura bakma :)

lan şunu ciddiye alıp cevap mı veriyorsun bir de :D

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Tadını çıkarın, birbirinizle savaşın bence. Uzunca bir süre yeni klasik açılmayacak. Belki 2023'de açabiliriz. :p

ßyrock

Kılıç Ustası
UDWnin silmesini istemezdim,dünyanın tadı başta vardı udw bana ilk saldırdığında :D sonra o tat gitmeye başladı ve gitti işte ;D neyse hayırlısı olsun c9 w42 her neyse sağlık olsun önümüzdeki maçlara bakalım :)

DeletedUser65337

Ziyaretçi
Nop bu dünyayı nasıl kapatacak merak ediyorum doğrudu Hangi 50 kişi ile kapanacak 7 klan 350 kişi mi :)