C11 Katılan Klanlar

Buradan Öncelikle Kendi Ekibim ve Arkadaslarıma ANTİ klanı olarak verdikleri Emekler ve Özveri İçin Teşekkür Ediyorum.Sizleri Böyle Saçma Bir Dünya da ugraştırdığım için Özür Dilerim Hakkınızı Helal Edin.

Diger Katılan Klanları da canı gönülden Tebrik Ediyorum Kavgalar Sürtüsmeler illaki Olmuştur Kalbini Kırdıgım Herkim varsa Kendim ve Klanım Adına Onlardan da helallik istiyorum.

Ç Ö P
PAYTAK
ARGO

HUCUM

AZAP

Hepinizin Eline Koluna Yüregine Sağlık Tekrardan Arkadaşlar.

DeletedUser23230

Ziyaretçi
Öncelikle neredeyse dünyanın başından beri savaştığımiz Çöp klanıni emeklerinden dolayı tebrik ediyorum.Biraz sürtüşmemiz olsada zevk alarak savaştim

Diğer katılan klanlar da sağolsunlar güzel bir dünya yaşattılar.

Artık bu dünyadan çekilme vakti benim için geldi :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Herkesin eline,emeğine sağlık güzel mücadelelerin dünyası oldu.. Başta bu dünya da mücadele eden arkadaşlarım,dostlarım,abilerim,kardeşlerim olmak üzere emeği geçen herkesi tebrik ederim !!

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Ellerinize sağlık .Sizi sevmiyorum ahsheh güzel savaştı .Tebrik ederim keyifli dünya oldu
Burdan oyun kariyerime başarılı başarısız olsun tamamiyle son vermiş olduğumu belirtiyorum 31 temmuzdan sonra daha bu oyunu oynamam sims oynıcam

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Ellerinize sağlık .Sizi sevmiyorum ahsheh güzel savaştı .Tebrik ederim keyifli dünya oldu
Burdan oyun kariyerime başarılı başarısız olsun tamamiyle son vermiş olduğumu belirtiyorum 31 temmuzdan sonra daha bu oyunu oynamam sims oynıcam

Sims de müttefiğine vuramazsın o sarmaz seni ct 1.6 indir kanka hile yazıp takım arkadaşına ateş etme olayını aç böyle daha çok keyif alırsın :D

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Sims de müttefiğine vuramazsın o sarmaz seni ct 1.6 indir kanka hile yazıp takım arkadaşına ateş etme olayını aç böyle daha çok keyif alırsın :D

Müttefik mi ne müttefigi karşımda hiç azerbeycan görmedim ki müttefigim olsun:)

DeletedUser65735

Ziyaretçi
Buradan Öncelikle Kendi Ekibim ve Arkadaslarıma ANTİ klanı olarak verdikleri Emekler ve Özveri İçin Teşekkür Ediyorum.Sizleri Böyle Saçma Bir Dünya da ugraştırdığım için Özür Dilerim Hakkınızı Helal Edin.

Diger Katılan Klanları da canı gönülden Tebrik Ediyorum Kavgalar Sürtüsmeler illaki Olmuştur Kalbini Kırdıgım Herkim varsa Kendim ve Klanım Adına Onlardan da helallik istiyorum.

Ç Ö P
PAYTAK

ARGO

HUCUM

AZAP

Hepinizin Eline Koluna Yüregine Sağlık Tekrardan Arkadaşlar.
Öncelikle beni tebrik etmemişsiniz, ayrıca öyle ekibe kuru kuru tebrik olmaz Bi kuru pilavını yerim :)

DeletedUser55826

Ziyaretçi

Bende Seni Sevmiyorum Canım Daha Seni Toplayacaktım Ama Olmadı Neyse Benden 2 gün Uğrasıp Köy Alamayan Çöp Klanını Tebrik Ediyorum :) auahshsh

Şaka Bir yana Benimde Oynadıgım Son dünya Olacak Herhalde :) Dost düsman Hepinizi Seviyorum

Mayıs Yağmurumu Kışımı Günesimi O hariç

DeletedUser62782

Ziyaretçi
Bende Seni Sevmiyorum Canım Daha Seni Toplayacaktım Ama Olmadı Neyse Benden 2 gün Uğrasıp Köy Alamayan Çöp Klanını Tebrik Ediyorum :) auahshsh

Şaka Bir yana Benimde Oynadıgım Son dünya Olacak Herhalde :) Dost düsman Hepinizi Seviyorum

Mayıs Yağmurumu Kışımı Günesimi O hariç

Sen komiksin :D :D

DeletedUser65735

Ziyaretçi

Benide sevmiyorsun demi :)

Tüm çöp ailesinin emeğine sağlık

DeletedUser47725

Ziyaretçi
C11 De Tanidigim tanistigim Eski Yeni Demeden Tum dostlara Rekabet ettigim Tum Arkadaslara Hakkimi Helal eder Kendilerine Iyi bakmalarini Temenni ederim. ANTİ ve PAYTAK klanlarini ozellikle Tebrik Ederim bi dunya kapistik atistik :) Haklarini helal etsinler Daha nice dunyalarda oynariz belki. Su dakikadan Itibaren Sahsi olarak Server Kapanasina kadar Bana saldirilmadigi surece Daha Kimseye Dalmayacagim :D Haydin Selametle :rolleyes: