C 7 HAKKINDAKİ DİLEKLERİNİZ

• Konuyu başlatan DeletedUser58526
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser614

Ziyaretçi
Hala kanıt gösterin diyorlar mı? Eskide kaldı diye biliyordum onu. Artık bulup bulmadıklarını belirtiyorlar diye hatırlıyorum.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Sonrasında oldu ya da olmadı diyorlar diye hatırlıyorum işte. Olumlu olursa sonuç sizin belirttiğiniz şikayet olduğu kesin değildir başka bir şey de olabilir tarzında bir açıklama geliyor. Olumsuzsa bir şey bulunamamıştır diyorlardı. Yani bana öyle diyorlar. Size de aynısını derler bence :p

DeletedUser58688

Ziyaretçi
Bir klanın veya buna bağlı alt klanların tüm oyuncularını şikayet etmeniz ihlal yok cevabı almanıza neden olur. Destek sistemi ya tutarsa diye oyuncuların şikayet edilebileceği bir alan değildir. Bu zaman kaybı yaratmakta ayrıca gerçek şikayetlerin incelenmesini geciktirmektedir. Bir şüpheniz varsa bunu gerekçeleri ile belirterek bildiriminizi yenileyiniz.

sadece 5 kişiyi şikayet etmiştim bana bunu söylemişlerdi :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
En son aynı kişileri ortak bir şekilde şikayeti engellemek için kural getirmişlerdi. Eğer 3-5 kişi bir şikayet ettiyseniz böyle bir yanıt gelmiş olabilir. Ya da ya tutar diye şikayet edildiyse olmuş da olabilir. Yetkili olmadığım için kesin bir şey de diyemiyorum :D