C 7 HAKKINDAKİ DİLEKLERİNİZ

• Konuyu başlatan DeletedUser58526
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser614

Ziyaretçi
Multi yapanların başkalarına fazla zarar vermeden ban yemesini diliyorum.

DeletedUser63409

Ziyaretçi
kimse botla oynamasın diyecem de diyemiyorum botçuların kaptanı geliyo imkansız şeyler dilemiyorum :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Myrimidons un kapatacagi bir dunya olması dilegiyle :D

DeletedUser63409

Ziyaretçi
sen sana gelen misleri görüp bize bunların arasına giremem zaten deyip klanına bunlar bot kullanıyor yazan herkesi kendin sanan tüm oyuncularına bot dağıtan birisin kendal ben botçu değilim desen ne olur demesen ne olur :)

aslankilic

Yasaklı
bol entrikaların her gün bi olaya gülmenin nasip olacagı bi dünya bişey dilememe gerek yok :))

DeletedUser63072

Ziyaretçi
Cok umutluyum cok bu worldden herturlu cirkef herturlu entrika gammaz satis full aksiyn bi world olacak brklenti degil kesin bilgi:D

DeletedUser54786

Ziyaretçi
adamlar akıllı olm,zırt pırt ona buna zam yapıyorlar,baktı millet kıllanmaya başladı,sesler yukseliyor, ne yapalım edelimde bir çare bulalım dediler,akıllarına ötv geldi,:D her haltta özel tüketim vergisi var,ona zam yapalım zaten herşeye zam yapmış oluruz dediler,:pkafa zehir olm bizim siyasetçilerde :p:p

ekmekde ötv yok,ama un da var,un üreticileride sessizce yerleştirmeye başladılar ötv leri, yakında ekmekdede zam olur zaten,şuan olmamasının tek sebebi siyasi baskı :D

pırlanta , elmas, yakut, zümrüt gibi değerli taşlar, KDV’den de istisna ÖTV dende istisna :D:D yani devlet diyorki ekmek yemek özel tüketimdir ekmek yemezsen ölmezsin ama değerli taşlar özel tüketim değildir değerli taşı olmayan insan yaşayamaz :D zihniyetlerine s.... diyim durayım yoksa ağır söverim :D ama içimden:p:p

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Bu worldle ilgili pek bir dileğim yok bu tarz şeylere de inancım yok burda yazılıp çizilen ve istenilen şeyleri yapmak yine sizlerin elinde botsuz multisiz bir dünya olsun demek yerine önce kendisini sonra da çevresini bundan uzaklaştırmaya çalışsa zaten böyle bir sorun kalmaz ama ne yazık ki bizim ülkemiz de hileyle başarı elde etmek insanların pek zoruna gitmiyor olimpiyatlarda altın madalya kazanıyoruz sporcularımız dopingli çıkıyor orda bile hileye başvuruyorsak sanal da neler yapmaz bu millet

DeletedUser61853

Ziyaretçi
bu kadar sağlam bu kadar kitle oyuncuların gireceği bi dünyada bir sey dilemek şahsım adına güc ama şunu demek isterim Allah affersin :D

DeletedUser41180

Ziyaretçi
Ben ümitliyim şahsen. Aldığım sağlam istihbaratlarla çok keyifli olacak dünya :D Çoğu kişi için jubile yapmalık bir maç gibi düşünülebilir.

profil resmine ayrı

adamlığına ayrı

yorumlarına ayrı hastayım...

idolumsün ROMMYS's ,, (bizi discoya götür)

Yıldırım usta neden bana böyle iltifatlar yapmıyorsun kıskanıyorum :p

DeletedUser58688

Ziyaretçi
oyun basında asırı dengesiz bır bıcımde diğer oyunculardan 3 4 kat yuksek yagma yapan oyuncuların sürekli olarak kontrol edilmesi gerektiğini düşünüyorum özellikle multicileri şikayet ettiğimizde neye dayanarak ediyorsun yerine incelenmesini istiyorum klanlar ekibi artık herseye kanıt göster diyor buna bi son verin artık kanıtı siz bulcaksınız biz değil.