Bu oyun nasıl biter?

• Konuyu başlatan fatalwolf
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
kolay olmadığını hatta imkansız olduğunu söyledim zaten aa normal birşey bence oyun mantığı eleştirilecek veya değiştirilecek birşey yok

DeletedUser

Ziyaretçi
bu oyun bitmez bitmeye yakın oldugu zaman servere üyelik alımına açarlar 1 ayda çoğalır 5-10k puan lı adamlar sen 1. olman için en az 1m puan olur o adamlara en fazla 20 gider moral 200 kılıc varsa senin bütün ordun patlar..

DeletedUser

Ziyaretçi
Valla oyunda 1 tek klan kalana kadar sürüyor alman serverlarıdna 1 ve 2. serverlar kapanmıştı. Ama adamın birinin 130milyon puanı vardı 10binden fazla köyü vardı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Yok bu oyunun sonu yok. Hükümdarlarda şey oluyordu bir süre sonra. Mecbur savaşlar çıkıyordu klanlar arasında. Dünya savaşı oluyordu. Bütün klanlar birleşiyordu. 2 klan kalıyordu işte. Tam savaş ne var neyok. Ölüm kalım. Kazanıodun yada kaybediodun..Bunda yok ama bir süre sonra klanlar arasında baya sağlam kavgalar çıkıyo...

sagopa***

Kılıç Ustası
arkadaşlar amacınız oyunu bitirmek olmasın oynaya bildiğiniz kadar oynayın ve yeni dostlar kazanmaya çalışın bu oyunun amacı farklı insanlarla bir arada olabilmek ve yeni dostluklar kurmaktır ben bunun için oynuyorum farklı amaçlar için oynayanlarda vardır mutlaka.

DeletedUser

Ziyaretçi
O zaman 1. oldun hep birinciliği korudun server açılalı 5 yıl oldu yine 1.sin 10 yıl oldu sonra server kapanıyor, ve 10 yıLLık emeğin gidiyor ???

Ben aslında bu düşünceye kısmen katılmıyorum hiç bir emek boşa gitmez hepsinden çıkarımlar yapılabilir. 10 yıl boyunca oynayan bir insan bir çok tecrübe edinir ve bir çok dost edinir ayrıca daha niceleri xD

DeletedUser

Ziyaretçi
arkdslar die stammede ilk 2 dunya kapandi 1.nin 10bin kusur koyu vardi:d:D kapaninca bir site olur sanrm duya birncileri alman sds sinde oldgu gibi yada oyun sonclarina gore dereceler olr yada klanstatsta falan yazilir her dunya kapndginda ilk 3 falan ama daha basindayz bi durun bakam
:D

DeletedUser

Ziyaretçi
10 bin köy nedir ya nasıl bakıyorlar onca köye hayret :p

Durum
Konu yanıtlara kapalı.