Bu nedir yaa :) Bakın bi

• Konuyu başlatan DeletedUser32441
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser32441

Ziyaretçi
v4am0A
bu nedir? Olabiliyor mu?

DeletedUser

Ziyaretçi
bana birisi bunu açıklasın? adamın hala 2 gunluk caylak koruması var ve adam 5bin küsür puan premıumla bıle boyle bısı olmasının ne kadar muhtemel olacagını bana anlatın. 4günde 5bin küsür puan?

kingstone

Ağır Atlı
bunun daha önce de örnekleri oldu dostum, olabiliyor yani :) kısalta kısalta maden çeke çeke olur yani açıklaması bu.

DeletedUser

Ziyaretçi
haksız kazanç deniliyordu ya hani premium alinanlarin banlanmasında , alin size haksız rekabet bu insanlarında bence banlanmasi gerekiyor. ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Anladımda bu kadarını inan beklemıyodum daha once orneklerını gordum ama bu denli değildi teşekkürler yorum için. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
ben 34te çaylak korumasındayken 2 köyü olanı tanıyorum :)

DeletedUser45265

Ziyaretçi
köy dosyasına baksanıza bi adamın.daha önceden birini bu puanda başlatmışlardı direk öyle bişey filan mı acep .s

DeletedUser54286

Ziyaretçi
gayet normal ...maden kasmış pre ile olur ..ama askeri çok azdır ve muhtelemen 5.6 k pre harcamıştır

DeletedUser

Ziyaretçi
ilk 2hafta pre kasıp baştan başla yaptıktan sonra harcamış olabilir güzel taktik hmm

myw**

Dük
20 den aşağısı kurtarmaz adam mis fln basmıs köy almış Allah adamı çarpar bu kadar harcanmaz

DeletedUser60166

Ziyaretçi
İnnogames babasının hayrına hizmet vermiyor. Böyle para harcayanlar olacak ki, ekmek teknesi yürüyecek ;) ben premiumun çok adaletsiz oluşturduğunu düşünmüyorum. Genel anlamda çok pre basıp oyun başı zirvede olan oyuncuların, oyunun 2.3. ayından sonra oyunda kaldığını görmedim... Ayrıca harcadıkları preler sayesinde preye para vermeden pre kasıp, farklı bir dünyada pre ile hesabı kasmanın keyfine varan oyunucular var... Tabi illegalcileri bunun haricinde tutuyorum....

Premium puandan rahatsız olan, Classic de oynar...

Bu world harcadığım pre , 34. dünyada kastığım 45 pre.. :D genel anlamda mutluyum...