Bu nasıl olabiliyor lütfen açıklarmısınız?

• Konuyu başlatan DeletedUser67323
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser67323

Ziyaretçi
Ben ve arkadaşlarım 47. dünyada oynuyorduk bir* diye birisi bize saldırdı 4.109 puanı vardı, destek aldım arkadaşlarımdan bufflar bastım lakin adam geldiği gibi köyümü aldı karşıma rapor dahi çıkmadı. 4 tane saldırı yolladı 4 üde aynı saniye içinde geldi yani 4 saldırıda aynı anda hepsi 3:58:00 süreyle 19.12:00'da aynı anda vardı böyle birşey mümkün mü? adamın birlikleri gelmeden casus yolladım adamın köyünde 5 bin asker var gözüküyordu dışardaki birlikleri yazmıyordu. İşin aslı bu adam saldırınca 1 rapor bile çıkmadan köyün fethedildi yazdı ve bütün askerlerimiz öldü? Biz böyle 1 saniyede yıkılıp feth edileceksen niye oynuyoruz ben anlamadım? Birlikleri yazıyım size:

3955 5 Level Kılıç Ustası
2555 3 Level Mızrakçı
320 4 Level Hafif Atlı
720 5 Level Baltacı
300 Milis
230 Casus
1 Şovalye
35 Şahmerdan
5 Mancınık
17 Level Sur
%5 Savunma Gücü Bonusu
%45 Kılıç Ustası Savunma Bonusu
%20 Mızrakçı Savunma Bonusu
%15 Baltacı ve Hafif Atlı Savunma Bonusu
vardı.
Ve yani 1 saniye öldü hepsi ve adam feth etti bütün köyü böyle birşey mümkünmüdür? Üstelik adamın köyüne casus yolladığımda Köyünde 3k kılıç ustası 2 k mızrakçısı var gözüküyordu başka hiçbirşey yazmıyordu

Edit-997395

Yasaklı
O askerlere 1 kami tek atar dostum . Misler ayni saniyede 100 er ms araliklarla giriyor . Yani seninde soyledigin gibi 4 mis 1 sn de giriyor feth ediyor cikiyor . Oyuna yeni baslamis olmalisin , oynaya oynaya tecrube edeceksin . Sana tavsiyem ; iyi bir klan bul kendine . Tecrubeli oyuncularla oyna yanlarinda tecrube edin . Yönetimin kararlarinin arkasinda dur kesinlikle otu b.ku yargılama bu sana yetecektir :)

Prof oldugunda beni bul :p

Durum
Konu yanıtlara kapalı.