Bu hesap bir isyan hesabıdır..lütfen yazdıklarımı dikkate alın...

• Konuyu başlatan DeletedUser70756
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser70756

Ziyaretçi
Güneydoğunun sağ üst köşesinden ''HÜCUM'' klanının bitirmek için işbirliği yapan iki klan:ARGO&GUNS N ROSES
Bu iki klanın insanları bunun bir oyun olduğunu unutup hırs ve öfke ile birlikte hareket ediyorlar..
ben bunun haber verilip hazırlıklar yapıldıktan sonra kim güçlü ise kazansın mantığında hareket edelim dediğimde klandan def edildim..
Sizlerinde bu yapılanlardan haberi olmasını istedim gücünüz farkınız ortada...
Bu tür sırttan bıçaklama olaylarını hiç sevmem ve adil oyundan yana olduğumu belirtmek isterim..

Diğer arkadaşlardan aldığım bilgiler ise '''HÜCUM'' klanının da güneydoğu sol alt köşesinde ''ANTİ'' ile savaş içerisinde olan ''UDW'' yi bitirme isteği...
evet onlarada yapılacak olan kötü bi davranış..hiç etik değil ama savaşan ''UDW'' ye yapılan haksızlık...

ben haber verilip hazırlıklar yapılıp savaşalım dediğimde kovuluyorsam,kötü oluyorsam.çünkü diğer üyeler uyanıcak bu adaletsizliğe..Adaleti aramak için size başvuru yapma hakkımı kendimde görüyorum...HERKESE İYİ OYUNLAR..İNŞALLAH DEDİKLERİM DİKKATE ALINIR..SAYGILARIMLA...

DeletedUser68925

Ziyaretçi
Evde kalmak sizi kötü etkilemiş.​
Güneyinizi doğunuzu batınızı şaşırmışsınız. Pusula edinmenizi veyahut app indirmenizi öneririm.​

Deleted User - 5557823

Ziyaretçi
GNR -nin bundan niye haberi yok :)
bana mhmt36 ı hatırlattı

DeletedUser68297

Ziyaretçi
iyi geceler efenim.

Düne bugüne yarına baka baka vay
Yüzümü gözümü iki çift sözümü
Kirli sepeti dibi gibi bastırıp gizlemişim
Sola diye sağa düzümü tersime
Tam da başucuma saatli bombalar kurmuşum
Rüyalarda buruşmuşum

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
Herseyin bende esit olmasini istiyorum ama rakibim sabah kalkip yagma yapmiyorsa bu benim sorunum mu ?

Herseyin esit olmasini istiyorum ama rakibim ben saldirdigim zaman online degilse bu benim sorunum mu ?

Herseyin esit olmasini istiyorum ama benim haritamda kendi klanimdan cok dusman olmasi onlarin sorunu mu ?

Uzatirdim da zorlamaya girer.

Oyuna herkes esit basladi dunyanin yarisi ayni anda bir birine saldirabilcek cogu oyuncu bu bahsettigin hazirliklari yarin 12 icin yapiyor. Sonucta senin bahsettigin hazirlik zamani 3 gun olarak verilmis oldu.

Gece gece bos konusmak istemiyorum gerekli cevabi tam olarak verdigimi de dusunmuyorum ama pizza degilsin herkesi mutlu edemessin