Bu Bir Rekor ! ! !

17:14:01

nsxd3.bmp

17:45:47

nsxdz.bmp

18:01:45

nsxfr.bmp

Duvar 17 den 10 a iniyor sonra 20 sonra 11 e iniyor ve yine 20 ve 20 den 1e. hepsi 1 saat bile sürmüyor. 10 dan 20 ye cekmek 10 dakika :) Ben destekleri kestim,mis arası yapan olmadı,Premium a kaybettim.

Paranın gözünü seveyim ya,para var huzur var . Arkadaşa iş hayatında bol kazançlar diliyorum Allah ona daha çok versin :)

87 saate mis attım ,patlayacagım belliydi ama bu şekilde olması.YARALANDIM PUSULADAN thumbdown
Bu oyunu bozan ne varsa hep siz de ,gidin şimdi hesapları şikayet edin,satıcıları klanınıza alın. (burada yüklü giriyorum)

Saatlere inanmayan tipler olursa raporların orjinallerini iletebilirim.

DeletedUser

Ziyaretçi
Evde sandalyeden inip ayakta alkışladım ama neyi alkışladım bilmiyorum :D Üzücü bir durum. En fazla 2 yıl sonra herşey pre ile oluyor bi oyunda.

Preler op geronimodan geliyor :p

Tebrikler bu arada güzel kesim :)

DeletedUser

Ziyaretçi
benim merak ettiğim niye orjinallerini paylaşmadın da bu şekilde paylaştın ki :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Pusuladan değil misin :D Karşı saldırı anca pusuladan olur diye şeettim :D

DeletedUser

Ziyaretçi
hahahahha hayır xD

bu kadar şartlandırmayın kendinizi yav troll

DeletedUser

Ziyaretçi
şartlanma değil adam pusulalıya laf ediyor :D başka kim laf etsin :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Yok hayır en sonunda raporlarla alakalı genel bir laf atışı var :D ben merak ettim yani rapor saatlerini yani troll

DeletedUser

Ziyaretçi
orjinal paylaşmadın deyince ben resimlerle oynamış sandım kestiğini anlamadım :( oldu şimdi tamam :D

DeletedUser

Ziyaretçi
allah aşkına yalvarıyorum pusula dan biri şunu taksın arkadaşlar,bu adam heder etti kendini. hatırım varsa biri şunu kaale alsın yalvarıyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
bunlar nedir yaa biri düdüklesin şunları gözünü seviyim her yerde çıkıyor böylesi ordu atsak suç oluyor kessek suç oluyor

Evde sandalyeden inip ayakta alkışladım ama neyi alkışladım bilmiyorum :D Üzücü bir durum. En fazla 2 yıl sonra herşey pre ile oluyor bi oyunda.

Preler op geronimodan geliyor :p

Tebrikler bu arada güzel kesim :)

evet ileride herhalde köylerin sadakatleri de pre. sayesinde basılacak ya da asker pre sayesinde 1-2 saat içinde basılacak.

Öğrenciler için oynamak zorlaşacak.
premium un kadar var olacaksın. Ben de kullanıyorum ama bu denli hiç kullanmadım. aylık 600 ü gecmez
Konu budur.