BROTHERS Diplomasi

Düşmanlar
MAT Bitir
[AKN] Bitir
SAT Bitir
N-D Bitir
[AKN]2 Bitir
[AKN]3 Bitir
(SaT) Bitir
[AKN]4 Bitir

konumumuz gereği şuanlık bunlar rapor koyma gereği şuan için duymuyoruz kesimlerden anlaşılıyordur zaten :)

Burdan halamgille selam söylüyorum :) Kendal abiye selamlar

DeletedUser39300

Ziyaretçi
Buradan bende Ankara'da oturan lise arkadaşlarıma selam göndermek istiyorum troll troll

DeletedUser51600

Ziyaretçi
yeter la herkes düşmanlarını gösteriyor forumda herkes de bi hava sonra dünyayı beklenmedikler kapatınca dünya kötü oluyo az böbürlenmek yerine rapor koyunda herkes görsün
lafla peynir ekmek gemisi yürümez :confused:

DeletedUser46803

Ziyaretçi
yeter la herkes düşmanlarını gösteriyor forumda herkes de bi hava sonra dünyayı beklenmedikler kapatınca dünya kötü oluyo az böbürlenmek yerine rapor koyunda herkes görsün
lafla peynir ekmek gemisi yürümez :confused:

Beklenmedikler değil kaplumbağa hızıyla oynamayı seven, barbarcılar, ölü s....ler dünyayı kapatıyo.Alıştık artık buna beklenmedik bir durum değil. Herkes savaşıyo bunlar barbar büyütüyo, herkes 24 saatinin 10-15 saatini oyuna harcayı yıpranıyo oyundan zevkini alıp başka dünyalarda yeni heyecan aramaya gidiyolar bunlar günde 1-2 defa girip savaşmayıp gidenleri toplayıp dünyayı kapatıyolar. Bu arada geçen bir yerde daha konusu geçmişti yok faruk28.. bilmem ne gibi oyuncularında hakkını yiyosun vs demişti.Faruk 28.. al bu dünyada var bildiğin barbarcı köy büyüten. genel olarak burdaki oyuncuların iyi oyuncu düşüncesi savaşan oyunculardır. Bu tarz barbarcı oyunculara sağlam savaşan oyuncular trol der ancak.Kötü bile denmez.

DeletedUser51600

Ziyaretçi
barbar alıp oradan diğer köylerine destek çıkıyor benim de yaptığım gibi siz savaşıyonuz da ne oluyo barbar topluyo dediğiniz adamlar sizi ezip geçiyor yavaş olsun ama sağlam olur merak etme siz kendinizi süper sanın oyunu da zaten barbarcılar kapatıyo merak etmeyin belki bi gün siz de barbar toplamak nasip olur

DeletedUser

Ziyaretçi
barbar alıp oradan diğer köylerine destek çıkıyor benim de yaptığım gibi siz savaşıyonuz da ne oluyo barbar topluyo dediğiniz adamlar sizi ezip geçiyor yavaş olsun ama sağlam olur merak etme siz kendinizi süper sanın oyunu da zaten barbarcılar kapatıyo merak etmeyin belki bi gün siz de barbar toplamak nasip olur

yav he hü ya :)

gel speed atalım desem orda bile barbar toplarsın sen. Gel bi atalım da oyuncu ile oduncuyu görsün millet?

DeletedUser46803

Ziyaretçi
Allah o günleri bana görmeyi nasip etmesin diyorum sadece o kadar ters bir durum benim oyun anlayışımla.

DeletedUser

Ziyaretçi
Allah o günleri bana görmeyi nasip etmesin diyorum sadece o kadar ters bir durum benim oyun anlayışımla.

İşte sana , bana ters onlara göre düz arkadaşlar aşın artık şu durumları bırakın isteyen istediği kassın oyun sonuçta hiçbirimizin eline bişey geçmiyor :) Olaylara geniş bakmaya çalışırsanız kimin ne yaptığıyla ilgilenmezsiniz

DeletedUser

Ziyaretçi
İşte sana , bana ters onlara göre düz arkadaşlar aşın artık şu durumları bırakın isteyen istediği kassın oyun sonuçta hiçbirimizin eline bişey geçmiyor :) Olaylara geniş bakmaya çalışırsanız kimin ne yaptığıyla ilgilenmezsiniz

kanka onlara göre düz olanı yapıp yaptıklarının farkında olsalar eyvallah. Ama bunlar hem yaptıklarının farkında değiller hemde pişkinler. Benim bu konuda kanıma dokunan bu :)

DeletedUser51600

Ziyaretçi
yav he hü ya :)

gel speed atalım desem orda bile barbar toplarsın sen. Gel bi atalım da oyuncu ile oduncuyu görsün millet?
çoğu speeddde saldırgan olarak 1. likte olmuştum sonradan bıraktım zamanım yok yani sizin havanızı alırım bi ara