BRO klanları rezilliği

Toraken

Acemi
Bayram dönüşü köyüme kendi klanımdan gelen saldırıdan dolayı yöneticilere mesaj attım. Bana pasif listesine girmişsin cevabı verildi. Sebebi klan paylaşımını açmamışım denilene göre. 6-7 sirkü attık diyorlar öyle bir şey yok 1 sirkü gelmiş o da bayramda. Komut paylaşımım açık, istedikleri sınırdaki 6 köyde desteğim var. Hatta bir desteğim daha yolda gidiyor olayı siz düşünün. Aklı sıra destek attırıyorlar 31 saat mesafeye sonra sen pasifsin toplayacağız. Kanlı canlı karşında mesaj atıyorum varsa aklınız girin trialwars a bakın en son ne zaman girmiş. Neyse durumu açıklıyorum sonrasında gelen cevap karar verilmiş haksızlık olur :) sen yavaş dünyada 5k köyü gördün tabi ağzın sulandı haksızlık olmasın. Böyle ufakçı insanlarla oyun falan oynamayın arkadaşlar. Bunlara köy kasarsınız asıl düşman 1- 2 birim uzağınızdadır.

Karşıda olayı inkar edecek yönetici varsa konuşmalar ekran görüntüleri raporlar hepsi mevcuttur.

T.Rex

Mızrakçı
Daha düne kadar brocu brocum diodun şimdise adamlara sallıyor saldırıyosun sen nası bieşysin ahmet ya dc dc gezip ağlama
Ülkenin yarısı bu zihniyette neye şaşırıyorsun:D:D Bugün iyi dediğine yarın 180 derece dönüp kötü diyor:D inşallah hızını alırda 180 derecede kalır mazallah açısal olarak ivmeyi durduramazsa dönme işini seriye bağlayıp dönek olabilir:(:(

ZeRo54-

Kılıç Ustası
Ülkenin yarısı bu zihniyette neye şaşırıyorsun:D:D Bugün iyi dediğine yarın 180 derece dönüp kötü diyor:D inşallah hızını alırda 180 derecede kalır mazallah açısal olarak ivmeyi durduramazsa dönme işini seriye bağlayıp dönek olabilir:(:(
Hahaha

LaFleur01-

Baltacı
peki size ne demeli o kadar hakaretten küfürden herşeyden sonra nasıl onlarla anlaşırsınız ? ŞAHİ KORKUSU YÜZÜNDEN Mİ ANLAŞTINIZ ?

T.Rex

Mızrakçı
peki size ne demeli o kadar hakaretten küfürden herşeyden sonra nasıl onlarla anlaşırsınız ? ŞAHİ KORKUSU YÜZÜNDEN Mİ ANLAŞTINIZ ?
Yav stratejik hamle ne dicen :D Bizden broyla şöyle de iyi mütüz böyle de iyi klan demiyoruz ki stratejik ortaklık baktığın zaman. Sen durduk yere kendini üzdürecek şeyler yazıyorsun:D Şahi mahi tanımam da korkacak ne var onu anlamadım. Şahi korkmasa 30 klanla ortak hareket etmez. Afedersin oturan yerleri yiyen insanlar bütün klanlarla müt olmaya çalışmaz:D:D Komik çocuksun he

LaFleur01-

Baltacı
Yav stratejik hamle ne dicen :D Bizden broyla şöyle de iyi mütüz böyle de iyi klan demiyoruz ki stratejik ortaklık baktığın zaman. Sen durduk yere kendini üzdürecek şeyler yazıyorsun:D Şahi mahi tanımam da korkacak ne var onu anlamadım. Şahi korkmasa 30 klanla ortak hareket etmez. Afedersin oturan yerleri yiyen insanlar bütün klanlarla müt olmaya çalışmaz:D:D Komik çocuksun he
Sizin olan bitenleri anlamanız için zekanız yetmiyor ne yazık ki ayakta uyuyorsunuz otele para veriyorsunuz :cool:

T.Rex

Mızrakçı
Sizin olan bitenleri anlamanız için zekanız yetmiyor ne yazık ki ayakta uyuyorsunuz otele para veriyorsunuz :cool:
Hocam sana da yazık be yine boş bulunup ciddiye alıp cevap verdim. Sen daha yazdıklarına aldığın yanıtları bile kaldıramıyorsun. Klasik dönek türk insanı şaşmaz bu :D:D Hangi partiye oy verdiğine bile adım kadar eminim:D

LaFleur01-

Baltacı
Hocam sana da yazık be yine boş bulunup ciddiye alıp cevap verdim. Sen daha yazdıklarına aldığın yanıtları bile kaldıramıyorsun. Klasik dönek türk insanı şaşmaz bu :D:D Hangi partiye oy verdiğine bile adım kadar eminim:D
Atatürk'ün izinden gideriz kardeş anladın sen onu :)

Gözlüklü Cani

Kılıç Ustası
Adamların evlerini basacak veya arabayla geçerken uzi ile tarayacak durumdaydınız, daha sonra diplomasi yaptınız o yüzden şey ettim :)
Kimin ne gibi bir fikri vardı bilmiyorum. Lakin daha önce de defalarca söylediğim gibi kimse ile kişisel bir problemim yok ve buna siz de dahilsiniz. Şu ana kadar hiç nezaketimi ya da beyefendiliğimi bozduğumu gördünüz mü? Klan yönetimi ne düşünüyordu sonra ne yaptı ya da içten içe dediğiniz gibi mi bilmiyorum. Fakat yanıldığınızı düşünüyorum çünkü akşamları BRO klanından bazı oyuncuların okey oynamak için discord sunucumuza teşrif ettiğini görmüşlüğüm çok var ve bu yeni bir durum değil. Ayrıca bayramispro bu oyuna başladıktan sonra tanıştığım ilk 10 kişiden biridir. Söylediğim gibi, bünyesinde bulunduğum klanın yönetimi ne gibi bir karar almış bu kararı almadan önce ne gibi bir görüşe sahipmiş bilmiyorum fakat bence sizin düşündüğünüz gibi değildir. Size ek olarak sitem etmek istediğim konu bu konuda bana nasıl böyle bir ithamda bulunmanızdır. Dediğiniz doğru olsa dahi bu konuda sırf içerisinde bulunduğum topluluktan dolayı bana böyle bir ithamda bulunmanız çok kaba bir hareket.