Botcu azap

• Konuyu başlatan DeletedUser55804
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Barbik

Kılıç Ustası
7BOqJr.jpg

Yok kardeşim ne botu

DeletedUser55804

Ziyaretçi
Adam gibi oyunumuzu oynuyoruz işi çirkinleştirip kimse kimsenin canını sıkmasın boş yere

Deleted User - 5547864

Ziyaretçi
7BOqJr.jpg

Yok kardeşim ne botu
Oha bu ne lan :D bu saldırıları atan hangi mübarek gün dogduda bu kadar güzel denk gelmiş:D

bu saldırılar bot olduğunu kanıtlamaz ama ben savunmacı olsam ben de derdim yani botun güzelmiş kardeş diye :D şans eseri denk gelebilir ama düşük bi ihtimal fakat imkansız değil:D

QuickSilver*

Baltacı
Eskiden olsa internet, tarayıcı, cihaz unsurları yüzünden kesinlikle böyle bişey legal olamazdı ama zamane şartlarında gayet yapılır. Savunan kişi uğraşmak istemiyorsa köyü doldursun kessin hepsini :p

TinkleBell

Yasaklı
Tüm klan toplanır verilen koordinata 4 lü çıkarlar interneti hızlı olan 6 lı bile olur, yani olabilecek şeyler bunlar ama bakalım mod ne karar verecek.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Gecenin ilerleyen saatlerinde 1 dakikada 600 fake 2. Dakikada 1500 fake olarak bot kullanan arkadaşlar. Biraz adam olun adam gibi oynayın şu oyunu emek hırsızlığı yapmayın bugüne kadar sesimiz çıkmadı ama artık yeter. Sürekli otomatik msj gelmesinden çok skldık biz yine adamlığımızı 2 op ettik ifşa etmedik görün oyuncuyum diye geçinenleri. Emek hırsızları

9902 adlı eklentiyi görüntüle
Merhaba,forumda oyun ile ilgili bu tarz konuşmaların yasak olduğunu belirtmek istiyorum.Hesap/hesaplar hakkında destek sistemi aracılığıyla inceleme talep etmişsiniz bu incelemeler mutlaka yapılacaktır.Ancak bildirim yapmanız hesapların mutlaka ceza alacağını ortaya koymaz,sadece gerçekten ihlal durumlarında işlem yapılmaktadır.Son olarak "otomatik mesaj" diye bir durum söz konusu değildir.Oyuncu bildirimi oluşturulduğunda panelde müsait olan yetkili konuyu inceler ve gerekli cevabı sizlere iletir.Aynı konu hakkında cevaplarımız aynıdır çünkü başta söylediğim gibi konu aynı :) Konu kapatılmıştır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.