Botcu azap

• Konuyu başlatan DeletedUser55804
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser55804

Ziyaretçi
Gecenin ilerleyen saatlerinde 1 dakikada 600 fake 2. Dakikada 1500 fake olarak bot kullanan arkadaşlar. Biraz adam olun adam gibi oynayın şu oyunu emek hırsızlığı yapmayın bugüne kadar sesimiz çıkmadı ama artık yeter. Sürekli otomatik msj gelmesinden çok skldık biz yine adamlığımızı 2 op ettik ifşa etmedik görün oyuncuyum diye geçinenleri. Emek hırsızları

20200201_025846.jpg

Deleted User - 5547864

Ziyaretçi
Oyunda kaç bin tane oyuncu var hepsine tek tek özel cevap nasıl versinler adamlar gözünü sevem ilk mesajın otomatik olması doğal, incelenir eğer suç bulunursa ona gerek otomatik kalıplaşmış bir cevap daha yazılır, herkese tek tek cevap verecek olsalar bu adamların başını kaşıyacak vakti olmaz, biraz empati please

Deleted User - 5547864

Ziyaretçi
@Strafe Reis bak sizi savundum benim şu banlı olan diğer forum hesabı var ya onu bi açmasak mı :D valla şakasına yazdıydım ben onu ırkçı falan değilim ben :D

K A R M A

Baltacı
''NOP ve AZAP klanının çoğu oyuncusu hem ara atmak için hem de fake atmak için bot kullanıyolar.''

Bunu neye dayanarak söyledin acaba çok merak ediyorum. Çoğu ibaresini kullandığına göre elinde oldukça kanıt vardır bizlere sunmak ister misin?

Oraya 3 nick yazmışsın ama açıklamasına çoğu oyuncu kullanıyor yazmışsın yüzlerce insana saygısızlık yapıyorsun. Ama ben senin neden bu kadar sinirlendiğini biliyorum :)

an4LAB.png

Deleted User - 5342905

Ziyaretçi
yıl olmus 2020 elle fake atanda ne bileyim yani

rowas

Mızrakçı
yalnız 40 ta sayısal olarak 10 katınız olan Anti yenemeyip hesap silip dünyayı Aile nin kucağına bırakmıştınız..bence hiç girmeyin o konulara.ayrıca o zamanlar nop oyuncuları error da iken sanji ve ünsal da pek samimiydi anti ile.. şimdi adamları eziyorlar diye geçmişlerine de laf etmeyelim :)

Bu arada ne zaman giriyor op anti hala haritada :)
HasDaşş... :D beton yetmez

bıyıkcım uyusana lan :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.