Bizde Geldik :D

JrFly

Dük
Merhaba Arkadaşlar ,

Bugün durumlar tamamen netleştiği için gerekli açıklamaları yapıcağım.

Klanımıza " ÇAKMA " tabirinde bulunan kişi veya kişiler olabilir , SAYGI klan kurucusu LİFTİN ( Bünyamin Abi ) Dünya 9'daki Klan kurucumuz olup , kendisine danışarak böyle birşey yapılmıştır. Liftin klanlar.org'ta hiç oynamamıştır. Kendisini ikna çabalarımız devam ediyor. Fakat klanlar.org bünyesinde kendi ELİT KADROMUZU kurduk , 20-25 Kişilik sağlam , savaştan korkmayan , ordularını benim için sürekli kestiren bir ekibiz :) . Amca dediğimiz büyüğümüz ADAS klanından sonra bizimle bu dünyaya başlıyacağını söyledi ve dünya 6'daki bir büyüğümüz olan ekrem ( cihangök ) abimizde geldi ki tam cümbüş bi klan olduk :) . Diplomat büyük ihtimal ben olacağım kurucu olupta kurucu yetkisini kullanamayan tek kurucuda ben olacağım. :)
Dünya 15 Biz Geliyoruz Hiç Kimse Korkmasında Savaş Açtıklarımız Hesap Silebilirsiniz. :)

Güneybatı olarak başlıyacağız , başlama süremiz ise duyurudan sonra bilgilendireceğiz :) ilk gün girmeyeceğiz bunu bilin. :)

Son düzenleme:

DeletedUser

Ziyaretçi
İkna edin ekibinizi, sizi diplomat yapsınlar o zaman :) Başarılar dilerim.

JrFly

Dük
İkna edin ekibinizi, sizi diplomat yapsınlar o zaman :) Başarılar dilerim.

DÜNYA 10'DA diplomat olmuştum :D tüm dünya ile savaşıyorduk ama benım bırakma durumum olunca ekibte bıraktı ama baya zevkli idi :) önümüzdeki dünyalara bakacağız :) hem amca da gelck öper valla ondan habersiz birşeyde wubwub

sizide aramıza alabılırız :D

DeletedUser

Ziyaretçi
bi bitmediniz diye başlayan sonunnda 1 sesli 1 de sessiz harfle biten kısaltmayı söylemek istiyorum sana