Bir cümleyle w61'i anlat

Mönch*

Yasaklı
şey yap bak paktında oyunu bilmeyenler var bunları onlara anlat abi çok iyi ya desinler :) köy dosyası diye bir şey var bilirmisin ne işe yarıyor ? sen bilirsin ama işte paktının yarısı bilmez onlara anlat :))

Senin köy dosyana baktıktan sonra bir daha bakmamaya yemin ettiler :D RM harici bir yerden köy aldın mı :D

Deleted User - 5414422

Ziyaretçi
Rm için dünyanın özeti :)

Vuslat: op yiyoruz Faruk ve feryata destek lazım

rm : tmm abi hemen atıyoruz :)

haksef

Baltacı
Rm için dünyanın özeti :)

Vuslat: op yiyoruz Faruk ve feryata destek lazım

rm : tmm abi hemen atıyoruz :)

destek olaylarını takip ettigine göre kendi klanları arası bu kadar gir çıkmayan wespont sınır oyuncularının sürekli hücumdan destek aldıgınıda biliyorsundur :D

Deleted User - 5414422

Ziyaretçi
rm foruma düştüğüne göre dürten birşey olmuş galiba :) oyunda pek bi icrati olmayan arkadaşım sana şu şarkı ile veda etmek istiyorum

lütfen dinle :)

haksef

Baltacı
5 katımız klansın bütün oyun Truva ya da pasif dışında aldığın köy yok utanmadan bunu mu yazdın peh :)

tek başınıza savaşıyormuş gibi 5 katımız klansın diyorsun :) sonra kendi klanını toplamaktan başka bir şey yapmamışsın diyorsun senin tw statsına bakıyorum sende çok farklı bişey yapmamışsın :) 94 köyün 11'i barbar 59 tanesi wesbalyoz olsun wespont ve 1 tanede hücum yani laf söylüyorsanız bişeyleri sizin yapmamış olmanız gerekir ;) ben tekrar söyliyeyim pasifsin köyleri sal ya ver yada vururum demedim başka klanlarda bu forumlara taşınan örnekleri var bunların gecebey olsun yasalda da bi tane vardı :) ben gerçekten bırakıcak adamların köylerini topladım kendinizle karıştırmayın ha bide uzun yazı yazınca bunu okuyacağıma kitap okurum diye saçmalayanlar var onlarda damlar birazdan

haksef

Baltacı
rm foruma düştüğüne göre dürten birşey olmuş galiba :) oyunda pek bi icrati olmayan arkadaşım sana şu şarkı ile veda etmek istiyorum

lütfen dinle :)

bi konu hakkında yorum yapıyorsanız ve o konuya konuyu saptırmadan bir cevap veriliyorsa konuyu degiştirme cabasına girmesseniz sevinirim

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Klanımda iyi üstat gibi gördüğüm adamların ne kadar boş oyuncular olduğunu anladığım ve bu vakte kadar 5 köy saldırı 1 köy savunma oynarken burada 5 köy sav 1 köy saldırı oynamaya nasıl mecbur bırakılır gördüğüm dünyadır.