Bir Barbarcının Günlüğü

• Konuyu başlatan Deleted User - 848905266
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Deleted User - 848905266

Ziyaretçi
Sevgili Günlük,

Sabah uyandım, tuvalete gittim, kahvaltımı yaptım. Sonra dişlerimi fırçaladım, kahvemi alıp bilgisayarımın başına geçtim.
Klanlara girip hemen haritada gelişmiş barbar arayışına başladım. Öyle şanslıyım ki hemen 4k lık bir barbar buldum, tabii bunları sadece benim bulmamda sabahın erken saatlerinde mesaiye başlamamın etkisi çok büyük. Çünkü erken uyanmasam mazallah o barbarları başkası alır. 4k lık barbarı aldıktan sonra hemen bir başka 4k lık barbarın daha haritada bana göz kırptığını gördüm. Hemen onu da aldım ve günüm bu şekilde harika bir barbar döngüsüyle devam etti. Gün sonunda yaklaşık 20 barbar köyü fethettiğimi görüp muzaffer bir komutan edasıyla keyiflendim. Beeeen barbarların efendisi, beeen barbarlara fısıldayan adam, banaaa itaat edin. En büyük benim!!!!

ST.jpegswb.jpegzk.jpeg

Deleted User - 5559770

Ziyaretçi
bi oyuncu barbara mı düşmüş yoksa oyunmu atıyo bu barbarları,eger oyun atıyorsa diğer klanların oynamasının manası yok bosa para harcayıp pre harcıyoruz

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
bi oyuncu barbara mı düşmüş yoksa oyunmu atıyo bu barbarları,eger oyun atıyorsa diğer klanların oynamasının manası yok bosa para harcayıp pre harcıyoruz

lfyHqGW9V6Hfc3N6AwnbL9Mj-sei--4L5lwE0eQUmBySNUHCEMJxtZgTST4y2fi1HhQhKy-ydD11xKRArperGRJOqngCqvlFzuth7Wr-1E8yuGiH1zZ74RUzjAcjaLusll5zq8w_z2nVB0sl13k

Durum
Konu yanıtlara kapalı.