bi ince savaşlar

• Konuyu başlatan DeletedUser64699
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64699

Ziyaretçi
*maybe-family-error diplomasisi baya sağlam gibi duruyor, şu dünya için
*soanın hesap silmesiyle joker biraz yalnız kaldı, şuan için error-joker arasında sa devam ediyor
*kezzap güzel bi ekip fakat soa oyuncularını klanına alarak bence hata yaptı, soanın yaşadığı diplomasi hatalarını yaşayabilirler

dünya sonu gündemi yazıyorum, error savaşmadan dünya kapattı ama maybe kim ki zaten :p

DeletedUser48620

Ziyaretçi
*soanın hesap silmesiyle joker biraz yalnız kaldı, şuan için error-joker arasında sa devam ediyor

evet doğru :D

Kezzap klanları olarak Soa nın dağılması ile aktif bir savaşımız kalmadı. Şu anda bir sonraki savaşımıza hazırlık yapıyoruz. Soa dan aldığımız oyunculara gelirsek yaklaşık 40 oyuncu aldık aldığımız bu oyuncuların yarıdan fazlası bizzat tanıdığım oyuncular diğer yarısıda sağlam referanslarla alınan oyunculardır. Özellikle Posedion32 ve diğer arkadaşlarımın refaransı ile aldığım.

Şu anda en avantajlı klan Error klanları.

Anti klanlarına Joker savaşında Saldırı ve savunma desteği veriyoruz.

Aile kendi kıtasını kapatmadan Soa savaşına müdahil olarak hata yaptı gibi.

Maybe & MK vs ANT savaşı bütün hızıyla devam etmekte.

Diplomasisi sağlam olan klan avantajlı duruma geçecek.

DeletedUser64699

Ziyaretçi
kezzap diyorki, hem maybe ile savaşıcam, hemde antiye destek vericem.. o iş biraz yaş gibi duruyor

biz kimseyle savaşmıyoruz her zaman olduğu gibi savaşmadan dünya kapatmaya geldik :p

DeletedUser52610

Ziyaretçi
savaş ilanlarını verin de kim kime gidiyor öğrenelim bizde böyle takip etmek zor

ama kezzap büyük ihtimal maybeye değil 2 klanla aynı anda savaşan ant klanına savaş açar gibi geliyor bana :D

gerçi maybeyle de sürtüşmeleri oluyor gibiydi merkezde ki klanlar birbirini yer büyük ihtimal.

Aile klanı maybeyle birleşecektir tahminimce pekaayında aile ile birlikte geldiğini düşünecek olursak aile kıtasını zaten çoktan kapattı bu yüzden bizim savaşımızda diretiyordu :) ve k54 ile k64 e daha hızlı gireceklerdir.İlerleyen süreçte kezzap aile savaşı patlak vericektir bence bu savaştan kezzap klanı kaybederek ayrılan taraf olucaktır.

Joker kıtasında ne yazık ki çok zorlanacak. bütün bu olaylar tamamlanıp sonra gelindiğinde arkadaşın da söylediği gibi error savaşmadan worldu kapatacak. Dünya başında hasanın yazdığı senaryo aynen ortaya çıktı diyebiliriz bu dünyayı error savaşmadan götürür dedi götürdü de :)

DeletedUser64699

Ziyaretçi
kimse savaşmadan dünya kapayamaz o bi hayal de diplomasimizi düzgün ayarladık 3. ayda hesap silmedik, oyun başı ekibi yıpratıp oyuncu kaybetmektense dünya sonunu düşündük, biz buraya kapatmaya girmedik ama şartlar kapatmamızı gerektirdi büyük bi terslik olmadığı sürecede 40. dünyayı error-family-maybe diplomasisi kapatır, bu diplomasi bozulmayacak diye bir şey yok tabiki..

DeletedUser52610

Ziyaretçi
oyun başı ekibi yıpratıp oyuncu kaybetmektense dünya sonunu düşündük, biz buraya kapatmaya girmedik ama şartlar kapatmamızı gerektirdi büyük bi terslik olmadığı sürecede 40. dünyayı error-family-maybe diplomasisi kapatır,

Seni son kez takıyorum c8 olayından sonra bari orda 3 günde değiştin oynadın. Burda aynı yazıda değişme biz kapatmaya girmedik ama şartlar kapatmaya zorladı :D neyse daha w40ta oynamıyorum yazıların falan da var da onları aramakla uğraşmıycam konuş dur :D

DeletedUser64699

Ziyaretçi
c8 olayı neymiş anlamadım ben? c8 de ben hesap sildim çeşitli sebeplerden dolayı? bide seni c8e çağırmıştım 2 arkadaşınla beraber gel benim haritamda başla demiştim göremedim seni dünya başı?

Kemik kadromuzdan ufak bi ekip takılmaya giriyoruz, bi iddiamız yok her an tarla olabiliriz, hata bizim işimiz..

Herkese başarılar

bak bu error tanıtım, biz buraya girerken herkesi çağırmadık ekibimiz hala eksik gerçi sen yeni oyuncusun bilmezsin

her seferinde beni son kez takıyorsun, aynen canım, siz silmeden bişey dikkatimi çekti, diablo klanlarını pek sevmem ama onların sözünü kullanıyordunuz klan profilinde?

''...Biz tek siz hepiniz !'' yazdıktan sayılı günler sonra hesap silmenizde ayrı komik oldu, nereye giriceksin veya kimlerle giriceksin merak ediyorum, eğer ekipçe girmezsek senin ilk giriceğin dünyaya haritana gelicem ^^ sen beni son kez daha tak nolursundsklajgsdşfg :D :D

DeletedUser53646

Ziyaretçi
ben en iyiyim, bana itaat edin, ERROR sayemde kapatcak dünyayı, I am Poppy