Ben gerçekten sıkıldım biraz sizde sıkılın arkadaşlar.

tunahan5566

Casus
Öncelikle bütün W-64 oyuncularına selam olsun .

Ramazan bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.

Arkadaşlar adım Tunahan Yaşım 22 Joker Klanının Diplomasi işleriyle uğraşıyorum.

Geçen günlerde Hüküm klanına bir operasyon düzenledik ve gerçekten verimi de güzel oldu fakat bu operasyondan sonra bana bazı iletilen mesajlar oldu ve canımı sıktı.

Şimdi öncelikle bu oyuna gerçekten emek vermiş insanlar var her 2 taraftada benim tanıdığım eşim dostum arkadaşım dediğim insanlar düşman klanımda oynuyorlar ben daha önce onlara böyle birşey yazmamışken gelip de Kıta 45'ten Kıta 44teki oyuncuma böyle bir mesaj atan zihniyeti herkesin önünde sergilemek istiyorum.

Bazı cümleler geçiyor öncelikle ilk mesajda bunu açıklamak istiyorum biz Joker klanları olarak buraya emek verip keyif almak için geldik bunun bilinmesini istiyorum. Hüküm klanının bir yöneticisi gelip de benim klanımdan hiç alakasız bir bölgedeki oyuncuma '' orada da kalma kardeş emeğine yazık'' şeklinde bir cümle kullanıyor.

1-Benim arkadaşımın oyuncumun dostumun emeği ne zamandan beridir HÜKÜM klanını dert ediyor oldu öncelikle bu sorunun cevabını çok merak ediyorum.

2- Benim oyuncumun isterse 200 mesafeden attığı saldırı ne zamandan beridir HÜKÜM klanına dert oluyor bu 2. sorum.

3- Şahi klanı bile bize gelip biz sizi siliyoruz yazmıyorken Hüküm klanı bizim klanımızdan daha 3-5 köy haricinde köy alamamışken ( bu köyler kendi arka bölgelerdeki oyunculardan daha sınırlardan gelip de köy düşüremediler) Gelip de 3 klanınızı sildim ben gelene kadar kalmazsınız tarzında bir cümle nasıl kurabiliyor ?

Arkadaşlar biz 1 mızrak 1 baltaya kadar köyümüzdeyiz silebilen varsa tebrik ederiz hesabımızı siler ve dünyadan ayrılırız bu gerçekten zor birşey değil.

Bakın bu bir savaş oyunu ne bu kibir ben anlamış değilim ki ben bu arkadaşları bir önceki klasikte klanı ile birlikte silmeme rağmen daha hiçbir oyuncusuna gidip de böyle bir konuşma yapmamışım yapmayacağımda.

Çünkü benim düşmanımda olsa köyünüde alsam karşımdaki bir düşman köyü değil bir İNSAN'dır.

Bundan sonra JOKER Ailesi ile savaşacak değerli abilerim bizim ile iletişim kurarken lütfen saygıyı ve sevgiyi elden bırakmadan üst perdeden konuşmadan yazışınki bizde gerçekten sizinle savaştığımızdan keyif alabilelim.

Saygılar
c21ce507-e9ee-41b4-8094-21fe61cdb840.jpgTunahan

bursasporluugur

Kılıç Ustası
Oyun başından beri sürekli dile getirdiğim şeydi aslında SAYGI, biz JOKER olarak aynı çizgiden devam edelim Tuna’m alan alır, almayan kendi bilir.

Sıkma canını güzel kardeşim.

:)Tuna bizde atalım kardo onların oyuncularına sonra klandan atıp köylerini alırız :D
Spoiler
Yaklaşıyor yaklaşmakta olan...

*Alpagu

Yasaklı
Bu oyuncunun her dediğini burada neden paylaşıyorsunuz arkadaşlar ? Paylaşılan bilmem kaçıncı mesaj alıntısı olduğu için sitem ediyorum kimse yanlış anlamasın. Bu kadar abartmaya büyütmeye gerek yok bence

*ATLAS*

Milis
İstatistik var
Giriniz bakınız. Yalan konuşmanın mantığı nedir? Joker klanın yarısını yemişiz, 3 te 1 lik kısmı doğru yolu bulup bize katılmış. Geri kalanlar yukarıda 30 saatten debeleniyor :) neyin kafası bu. Sıra size de gelecek. Sakin olun

tunahan5566

Casus
İstatistik var
Giriniz bakınız. Yalan konuşmanın mantığı nedir? Joker klanın yarısını yemişiz, 3 te 1 lik kısmı doğru yolu bulup bize katılmış. Geri kalanlar yukarıda 30 saatten debeleniyor :) neyin kafası bu. Sıra size de gelecek. Sakin olun

Yukarıda yazdığım şeyden gerçekten savaştaki başarı veya başarısızlığı mı anlıyorsunuz ?

Ben orada bazı etik değerleri sıralamıştım :)

evaltu

Mızrakçı
HÜKÜM e op yaptım verimli geçti diyor,sonra başarıyla ilgili konuşmadım diyor asgssafsddadaf.. ( o paragraftan sonrasını okumaya bile gerek yok )

rapor istatistik istiyoruz :D verimli geçen opunuzun