[bela]

• Konuyu başlatan DeletedUser44315
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
MaxBarry.JPG

Kötü adam MaxBarry hikayesinin savunma raporu..

01.JPG02.JPG03.JPG04.JPG05.JPG

Klanın toplam savunmada yendiği birimin yarısı yarısı bu arkadaşa ait :D

10.JPG06.JPG07.JPG08.JPG09.JPG

Her postta 5 tane ekleyebilirsiniz diyince bi post daha attım ve bundan sonra 4 rapor daha var

11.JPG12.JPG13.JPG14.JPG

ardı ardına ayrı ayrı postlarda attım diye ceza yemem umarım daha acemiyiz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben oyuna döneli kaç saat oldu totalde ben sizden tek başıma 3 tane köy aldım siz daha benden 1 tane zar zor köy alabidiniz.

Herkes kam geliyor, boş gelen yok.

Bütün Bela klanlarından Smurfs klanlarından, Best klanlarından saldırı alıyorum hala deviremediniz. Normalde bu kadar uzun sürmemesi lazımdı sanki ?

Şov yapmayın şovun en güzelini bugün hepinize izlettim. Hiç bir klana sığınma yapmamama rağmen tek başıma hepinizi rezil ettim. Klandan bir çok oyuncunuzun köyünü tertemiz yaptım tek başına. Bir sürü tebrik mesajları alıyorum diğer klanlardan. W19'da beraber oynamak isteyenler mi dersin, özel gsm numarasını atanlar mı dersin ne ararsan var.

Son olarak bu ankarasahini isimli fırsatçıya gelsin. Bu mudur savunman ?

http://tr18.klanlar.org/public_report/086ce6ff927dc62ccdbee942e1bdc337

DeletedUser

Ziyaretçi
p6uwp.jpg

DeletedUser

Ziyaretçi
Max yeminle sopalıksın ya ne itici bi adammışsın sen.Acayip tiksindim valla pisliğini foruma taşıma bari.La valla ykaın olsam kami çıkıcam ha.Ezik

Ya tamam kötü adam bende sevmiyorum falan ama bu yazın resmen duble yapmış be abi şu pisliğini foruma taşıma demen seni itici yapıyor bunu bil.

Ezik diyorsun ne konuda anlamadım sadece oyun tarzı kötü yalanlarla dolu bi oyun oynuyor..

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
kasap bırak biz itici olalım onlar kendi pisliklerini aralarında halletsinler karışma sen.Bizde böyle bi olay yaşanmadığından ve yaşanamayacağından anormal geliyo bunlar alışkın rahat bırak kendi bilecekleri işler bize düşmez.

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben oyuna döneli kaç saat oldu totalde ben sizden tek başıma 3 tane köy aldım siz daha benden 1 tane zar zor köy alabidiniz.

Mert abi o aldığın köylerini geri alıcaz yani bu konuda şüphen olmasın senin aldığın köylerin toplam puanı kadar zaten bizim aldığımız 1 köy vardı yani hemen hemen neyse misler yolda kolay olmicağını biliyorduk zaten ama dediğin gibi biraz fazla uzun sürdü :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Bir zahmet alın zaten. Sığınma yapmadım. Sadece kendi savunmamla Best, Smurfs ve Bela klanlarından toplamda yüzlerce oyuncudan dolu dolu saldırı aldım. Tek başıma direnç gösterdim.. Benim amacım arkadaşlarıma yaptığınız komplo adına size bir mesaj vermekti sadece. Strong35'de siz de mesajı aldınız.

Kaybettiğiniz şey puandan, mislerden, ordudan, sıralamadan, itibardan çok daha fazlasıydı.. Bu köylerin hepsini alcaksınız tabiki de. Ama çok sürmez hak yerini bulur ve birileri de sizden o köyleri alır.

Dipnot: Benim dönemimde daha bir kaç gün öncesine kadar kıtanın açık ara farkla 1.si olan BELA klanı şuan Best ve Smurfs klanlarının arkasında 3. sırada. Bu bile ne kaybettiğinizin açıkca kanıtı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Eyvallah üstad düşünmen yeter atmış kadar oldun..

DeletedUser

Ziyaretçi
2k mızrak attım ağırların işi bitince onlarda yola çıkacak

DeletedUser

Ziyaretçi
Mert sen ne saçmalıyorsun. Senin içinde olan boş 3 köy aldın 2klık hep. Yahu senın tum köylerını 1 saat içinde casusladım 7 köyununde casus raporunu aldım koydum foruma. Tum köylerın boştu sen ne kestın mert saçmalama.
1 köyun saldırı idi 6 da misin vardı 3 tane boş köy aldın artıslık yaptın.
Tüm köylerınde 700 er savunma vardı sen ne rezil bir adamsın birde savunma oyuncusuymuşsun.
nedensiz şimdi sıra sende.
MaxBarry i dalgasına klana almışsın. Sende o playerlık varmıki sende o zeka var mıki MERT kadar profesyonel bir insanla dalga geçebiliyorsun. Helal valla karşımızda Aynştayn'ın kayıbı var anladın sen.
socvery olmasa destek lerini keserdim ama dua et

DeletedUser

Ziyaretçi
aynen yahu bızım kadar durust bir klan entrikalarla uğraşamıyor biz entrikadan ihanetten anlamıyoruz bu iş bizi bozdu

DeletedUser

Ziyaretçi
sesini kes bakayım çocuk,,, 100k destek de atarım ben kesebilirsen kesersin :D, sanane istediğim adama istediğim gibi destek atarım izin mi alcam senden

DeletedUser

Ziyaretçi
benden değil ama yönetim olarak konuşabilirdik. Niye geriyorsun ortamı. Sen gerçekleri öğrenmek mi istiyorsun yoksa sadece Entrika için mi geldin buraya. Gel sana gerçekleri anlatıyım kanıtlarıyla

DeletedUser

Ziyaretçi
hem adamı savunuyosun hem köyünü alıyosun ne tip adamlarsınız ya :D, ben aadam tek başına mücadele ettiği için yardım etmek istedim yakın olsa zaten yığardım 100k destek ,,,oyun değilmi keyfime göre oynarım alla alla,,