Bedel Klanı

-Kurtkaya-

Mızrakçı
Dünyayı kazanıyordunuz sonra sıkılıp hesap mı sildiniz yoksa:) Bırak maval okumayı sizinle yola çıkanları şuan olduğu gibi hep bıraktınız. Siz zorba abiniz olmadan pre bile kasamazsınız.
Yok kardeşim dünyayı kazanmıyorduk Baba klanı bizden daha güçlüydü yenildik. Babalara koşmasaydınız ham yapacaktık sizi. Size de yar olmadı bize de. O dünyada çevirdiğiniz dalavereleri uzun uzadıya boşlukla tartışmak anlamsız. Parsın bugüne kadar pre bile kasamayacak Alay klanına hiçbir üstünlüğü yok sadece ezilmişliği var, acı da buradan geliyor galiba. Neyse sana son defa boşluğunu hatırlatmış olayım. Benden tavsiye böyle devam etme. Forum milleti de senin ne kadar fuzuli olduğunun farkında. Ağırlığınla dur mümkünse.

ermeni06

Yasaklı
En son mu seni toplamıştık ilk mi toplanmıştın hatırlayamadım. 50 tane nickle oynadığınız için sanırım. 63'te sen bunları yaşamışsın unuttuysan hatırlatayım. Oradan diğer klanlarınıza ve diğer hesaplarınıza bakarsanız da aynı netice çıkıyor. w63 ile başlarsanız sınıfta kalırsınız.
Genel hattı itibariyle ben sizi eleştiriyorum. O kadar oyun hırsınız, müttefikinizi ve sizden olmayıp klanda oynayan kişi veya kişileri aşağıya çekme politikanız var ki sizinle oynarken insanların iki kere düşünmesi lazım. Zorba klanı oyuncuları olmadan siz değil dünyaya girmek pre kasmaya bile girmemelisiniz. Şu dünyada oynadığınız süre boyunca zaten görünen o ki klanı taşıyanlar yine Zorba oyuncuları olmuştur.

Sen bunu paylaşınca alay klanınin twatstan geçmişine baktım pek siz değilde alay sizi toplamış gibi görünüyor hocam :) alay sizin kafa oyuncuları ofli61 kankoksun istiklal klanı cart curt hepsini toplamış sıfırlamislar tabiri caizse.

Deleted User - 5443692

Ziyaretçi
Zero54 isimli üyenin paylaşımı oyun sınırlarını aşıp açıkça siyasete girmekte.Klanlardan bağımsız olarak ülkemizin seçime gittiği bir atmosferde bir ittifakı iyi diğerini kötü göstermekte.Siyaset yasaksa gereğini yapın yasak değilse biz de ona göre paylaşımlarda bulunalım...Teşekkürler...

@Margaret

@Mr.Storm

@Strafe

ZeRo54

Yasaklı
Zero54 isimli üyenin paylaşımı oyun sınırlarını aşıp açıkça siyasete girmekte.Klanlardan bağımsız olarak ülkemizin seçime gittiği bir atmosferde bir ittifakı iyi diğerini kötü göstermekte.Siyaset yasaksa gereğini yapın yasak değilse biz de ona göre paylaşımlarda bulunalım...Teşekkürler...

@Margaret

@Mr.Storm

@Strafe
Yasaksa gereği zaten yapılır provoke haraketler yapmana gerek yok formda hesap açmak zor değil

Deleted User - 5443692

Ziyaretçi
Yasaksa gereği zaten yapılır provoke haraketler yapmana gerek yok formda hesap açmak zor değil
Üstteki resime bakarak yakına kadar Kanca ile Alm'nin birbirlerine etmedikleri hakaret kalmadığını bugün mecburiyetten birbirlerine sarıldıklarını şartlar oluşur oluşmaz birbirlerini satacaklarını anlatmak istediysen doğru olmuş :D

ZeRo54

Yasaklı
Üstteki resime bakarak yakına kadar Kanca ile Alm'nin birbirlerine etmedikleri hakaret kalmadığını bugün mecburiyetten birbirlerine sarıldıklarını şartlar oluşur oluşmaz birbirlerini satacaklarını anlatmak istediysen doğru olmuş :D
Yav he he sizin köy daha büyük sen haklısın sen büyük sün sen doğrusun bu tarz tartışmalara girmiyorum. :p

Deleted User - 5443692

Ziyaretçi
Köyde mi aklın hala senin.Ne demek istediğimi anlamamışsın.Tekrar oku.Üstteki resme bak.Gerçi ima ettiğin politik çizgideysen 10 kere de okusan yine anlamazsın o yüzden benimle muhatap olma ben moderatörleri etiketledim sazan gibi atlama git ayranını iç...

PARS Estergon

Ağır Atlı
Sen bunu paylaşınca alay klanınin twatstan geçmişine baktım pek siz değilde alay sizi toplamış gibi görünüyor hocam :) alay sizin kafa oyuncuları ofli61 kankoksun istiklal klanı cart curt hepsini toplamış sıfırlamislar tabiri caizse.
Bir gece de müttefiklik bozup kendi çaplarında köylerimize yaptıkları saldırılara (100mızrak 1misyoner ile köy alımları) bakıyorsun dostum, o sıralar biz müttefikimiz diye güvendiğimiz zamanlardı ondan sonra ki rövanşa bakmanı öneririm. Fake hesapsın bu kadar cevap yeter sana daha da benden kendine cevap bekleme, kendi hesabınla gel yaz.

ermeni06

Yasaklı
Bir gece de müttefiklik bozup kendi çaplarında köylerimize yaptıkları saldırılara (100mızrak 1misyoner ile köy alımları) bakıyorsun dostum, o sıralar biz müttefikimiz diye güvendiğimiz zamanlardı ondan sonra ki rövanşa bakmanı öneririm. Fake hesapsın bu kadar cevap yeter sana daha da benden kendine cevap bekleme, kendi hesabınla gel yaz.
Niye askerleriniz kimle savasiyorsunuz da sinirda miydi alaydan başka kimle savastinizki. Muttefigimiz dediginiz alay oyuncularını baba klanina gidip anlaşıp vuracaz diyen siz değil misiniz.sonra hesapları baba oyuncularina devredip biz savunamiyoruz oyuncularımız oyundan düştü diye aglayarak hesaplara siz bakın diyerek hatta onlara bilerek köy vererek bölgeye çeken siz degilmisiniz ben demiyorum bunu aha adama sor ;) @UNDERWORLD-61 yalansa yalan desin:)

cixcocukcan

Okçu
Bu kelime oyunlarını sevmiyorum ben nedense bir ara mikail de bunlara alay değil halay diye klan kurun sizden anca halay ekibi olur falan diyordu:p
sen cok konusuyorsunda estergon kardeş alaya falan laf atiyorsun pars olarak senin bi başarin varmiki 2 dunya kazanmiş klani kucumseyip eleştiryorsun
milleti satip truva dişinda iyi bir oyununuz olmadi diye biliyorum veya kazandiniz bi world

PARS Estergon

Ağır Atlı
sen cok konusuyorsunda estergon kardeş alaya falan laf atiyorsun pars olarak senin bi başarin varmiki 2 dunya kazanmiş klani kucumseyip eleştiryorsun
milleti satip truva dişinda iyi bir oyununuz olmadi diye biliyorum veya kazandiniz bi world
Türkçeye bakacak olursak boşuna seninle yazışmaya değmez, yok sayıyorum.

Winery

Acemi
Dünden beri forumda dünya kapansın diye insan maskesi takıp duyar kasan Subutay efendinin kontrol ettim depremden beri puanı 25 bin artmış :) İkiyüzlülüğünüzü yüzünüze vurdum diye ben kötü oldum.Birkaç tane zavallı da benim yorumumu beğenmişti sildiler beni linçlemeye çalışan primatların kervanına katıldılar.Çok yazık gerçekten acınacak durumdasınız...

Margaret

Emekli Görevli
Dünden beri forumda dünya kapansın diye insan maskesi takıp duyar kasan Subutay efendinin kontrol ettim depremden beri puanı 25 bin artmış :) İkiyüzlülüğünüzü yüzünüze vurdum diye ben kötü oldum.Birkaç tane zavallı da benim yorumumu beğenmişti sildiler beni linçlemeye çalışan primatların kervanına katıldılar.Çok yazık gerçekten acınacak durumdasınız...
Rica ediyorum sizlerden tartışmayalım.