Beşiktaş

• Konuyu başlatan DeletedUser21797
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
ilginç bir oluşum hangi bölgede başlayacaksınız..

çarşı alayına karşı

DeletedUser41018

Ziyaretçi
Bende Beşiktaşlıyım . Kadroda yer varsa düşünülebilir :)

DeletedUser38826

Ziyaretçi
Ne varmış yeşil sahada hımm vallaha kızarım bu söze :)

Kızma kızma sadece latife yaptım. Bunu farklı bir bölümde uzun uzun tartısırız isterseniz. Arkadaşlarınız güzel bir oluşum yapmışlar umarım ideallerine ulaşırlar.

DeletedUser

Ziyaretçi
klansavasları.net Gençfbden sonra bir ilk biz cok başarılıydık 1. bitirdik sizede başarılar

DeletedUser23090

Ziyaretçi
Kızma kızma sadece latife yaptım. Bunu farklı bir bölümde uzun uzun tartısırız isterseniz. Arkadaşlarınız güzel bir oluşum yapmışlar umarım ideallerine ulaşırlar.

Olur her türlü tartışırım ama baştan uyarayım çabuk pes etme ne demek istediğimi Alva cığıma sorabilirsin :D yeterki susayım diye tamam deyip geçiyor :))

DeletedUser357

Ziyaretçi
bende beşiktaşlıyım ama bu oyunda takım klanlarının çok başarılı olduğunu pek görmedim eski klanlar w7 sinde bulunmuştum beşiktaş klanında ama her takımdan arkadaşlarımız vardı içimizde ilginç bir şekilde başarılar dilerim sizlere umarım muaffak olursunuz amacınızda

DeletedUser21797

Ziyaretçi
Unibjk den tanıdıklarım var sen hangi üni desin :) dur bin tane soru geliyor :)

walla abla bilmiyorum belki gelir sen bir yandan bastır bende bir yandan :D osmaniye korkut ata üniversitesi :D

ilginç bir oluşum hangi bölgede başlayacaksınız..

çarşı alayına karşı

ön kayıttan giriyoruz nerde başlayacağımız belli değil buyrun ön kayıttan gelin sizde

Bende Beşiktaşlıyım . Kadroda yer varsa düşünülebilir :)

kadromuzda beşiktaşlılara her zaman yer vardır w18 de ön kayıtta beklerim

klansavasları.net Gençfbden sonra bir ilk biz cok başarılıydık 1. bitirdik sizede başarılar

ben sadece klansavaslarında bjk klanını biliyorum oda hepsi beşiktaşlı değildi klanın

bende beşiktaşlıyım ama bu oyunda takım klanlarının çok başarılı olduğunu pek görmedim eski klanlar w7 sinde bulunmuştum beşiktaş klanında ama her takımdan arkadaşlarımız vardı içimizde ilginç bir şekilde başarılar dilerim sizlere umarım muaffak olursunuz amacınızda

biz zaten o kadar iddaalı değiliz amacımızı da açıkladım bu dünya da böyle bir oluşum yapmak istedim ama yine aramızda çoğu arkadaş tecrübeli kişilerdir