bayraklar

• Konuyu başlatan DeletedUser53892
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser53892

Ziyaretçi
Bayrak olayı bazı dünyalarda var. Oynadığım dünyalar içerisinde w19 ve casual de var. Bildiğimiz üzere her köydeki bayrakları tek tek oynamak gerekiyor. Tek tek alınan köylerde belki eklemek kolay olur. Fakat bir operasyonda 200 300 500 kami çıkacaksın ve misal veriyorum hepsi kırılacak. Kami köylerindeki bayrakların büyük çoğunluğu saldırı bayrakları olacak. Hepsi kırıldığı zaman kami köylerinin bayrakları tek tek düzeltmek (asker bas) kendi adıma ve bu oyunu oynayan bir çok arkadaş adına zor olacaktır. Asıl önerime gelince;

Toplu değişim toplu silme veya grup grup bayrak ekleme özelliği sağlama imkanınız varmı?

DeletedUser

Ziyaretçi
Toplu olarak silme özelliği zaten var grup grup ekleme güzel öneri ama bayraklar da yüzde olarak ayrıldığı için pek mümkün görmüyorum:) yine de düşünlüp ayarlama yapılırsa iyi olabilir :)

DeletedUser24418

Ziyaretçi
benim de aklıma gelmişti bu öneri ama yazmamıştım..güzel bir fikir aslında

DeletedUser51239

Ziyaretçi
bu özellik zaten var arkadaşlar premium hesaplarda

Genel bakış =>Araştırmada bütün koylerinize istediğiniz bayrağı takabiliyorsunuz.

DeletedUser53892

Ziyaretçi
bayrak sıralaması azdan çoğa doğru veya tersi olarak veya kıta kıta yapılabilir. Veya hızlı köy isimleri değiştirmek gibi burada da öyle bir şey olabilir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.