Bayrak Toplama Hakkındaki Düşünceleriniz

Vezir001.

Ağır Atlı
Bazı dünyalara 180 gün yazmışsınız örneğin 74, o dünyalar 180 günde kapanmaz ki bayrak kasmayı 180 günde durduruyorsunuz. Bence bunun normali %40 üstü hakimiyet oluştuğunda bayrak kasımı durur gün sayısı ile olmaz bu iş

hal-pat

Mızrakçı
Boşverin silin geçin oyunu normal şartlarda parası olan hızla yükseliyor zevkini alıyor, parası olmayan ilk köyünü yem yapıyor zevk almak yerine kanser oluyor. Bayrak kasmak haksızlıksa pre de haksızlıktır.

cixcocukcan

Okçu
yeni mevcut dunyalarda bence 365 gun limit yapilabilir dunya kazandiğimizda oyundan bize gelen başari dişanda zaten bir hediye yok bence oyuncular kazandiklari dunyalarda bi ödül almayi hak ediyor sonucta her world 3 ayda kapanmiyor

LAragon99

Baltacı
Aşırı erken kapanan dünyalar için güzel aksiyon olmuş bence ama oyunun genel akışında ne kadar faydalı olur bilemedim. Oyunun belirli bir noktadan sonra monotonlaşmasında bayrak kasımının da etkisi olduğunu düşünüyorum. Süre değil de dünya başına "bayrak limiti" koymak daha sağlıklı olabilirdi sanki. Her dünya için zaman aynı hızda ilerlemiyor, 15-20 günde teorik olarak kapanan dünyalarımız da var malum :)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Boşverin silin geçin oyunu normal şartlarda parası olan hızla yükseliyor zevkini alıyor, parası olmayan ilk köyünü yem yapıyor zevk almak yerine kanser oluyor. Bayrak kasmak haksızlıksa pre de haksızlıktır.
Okuduğumuzu anlamaya çalışırsak neden bayrak kasmanın bir sorun olmaya başladığını açıkladık. Aynı durum Premium Kasmak anlamında da sorun olmaya başlarsa, aynı şekilde çözüm uygulanır.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Aşırı erken kapanan dünyalar için güzel aksiyon olmuş bence ama oyunun genel akışında ne kadar faydalı olur bilemedim. Oyunun belirli bir noktadan sonra monotonlaşmasında bayrak kasımının da etkisi olduğunu düşünüyorum. Süre değil de dünya başına "bayrak limiti" koymak daha sağlıklı olabilirdi sanki. Her dünya için zaman aynı hızda ilerlemiyor, 15-20 günde teorik olarak kapanan dünyalarımız da var malum :)
Dünya hızına göre süre ayarlanabilmektedir.

Vezir001.

Ağır Atlı
Aleyhe kanun geriye dönük işlemez. Bu genel hukuk kuramıdır, bence karar alındıktan sonraki worldleri gün değil kapama yüzdesi üstünden kapsamalıdır.

Örneği yukarda belirttiğim gibi %30 üstü bayrak kasma her 2 miste 1 e düşürülür, %40 hakimiyet üstünde tamamen kapanır. Gün sınırı bence iyi olmadı bayrak sonuçta savaşa etki eden bir durum bayrakları iyi olanların olmayanlara avantaj sağlayacağı bir güncelleme oldu.

Örneğin benim elimde siyah saldırı, altın para, savunma vs varken yeni katılan 1-2 yıllık kapama başarısıda olmayan hesaplar malesef dezavantajlı olacak.

cixcocukcan

Okçu
yeni bir kitle gelmek istersen bu şekilde bu oyuna oyuncu gelmez zaten eski kitle kaldi yeni bir hesap oyuna girdiği zaman eski bir hesapla savaşda sari bayrak takamazken sinirda karşisinda savunma 10 bayrak koy olucak kendi ekibi 20 kamiye açamadiği koyu kendileri 5 kamiye açtiricak ve oyundan dusmus olucak bayrak preyle alinmaz cok maliyetli bence olmamiş bu durum pay to wine gider sistem boyle olursa

Lebron-

Yasaklı
Olum manyak mısınız lan ? Oynadığınız 1 tane browser oyun beğenmiyorsanız oynamayın kardeşim.Sanki her dünya 500-600 köyünüze op geliyor veya her dünya 500-600 köyünüzden opa çıkıyorsunuz.Buraya yazan herkesin de hesabından yeteri kadar bayrak var ki,adam olana 1 tane siyah altın bayrağı yeter de artar bile.Neyin mücadelesini veriyorsunuz anlamadım ? Bayrak kasma olayını hiç anlamadım zaten adam patates olmuş veya patates etmiş dünyada ki herkesi biraz bayrak kasalım.Ya ne bayrağı kardeşim ? Sil git işte,veya kapat dünyanı geç.Adam o zamana kadar 1000 kere depo taşırmış,100 kere opa zamanında katılmamış,100 gün yağma,temizlik atmamış,50 opda ara atmamış,50 kere saldırı bildirimine uyanmamış,30 kere klanına bi faydası olmamış.

Eeee ben bayrak kasacam da,köylerde bayrak yokda felan.Onun hesabını yapıyor.

Geçin kardeşim o ayakları.

cixcocukcan

Okçu
Olum manyak mısınız lan ? Oynadığınız 1 tane browser oyun beğenmiyorsanız oynamayın kardeşim.Sanki her dünya 500-600 köyünüze op geliyor veya her dünya 500-600 köyünüzden opa çıkıyorsunuz.Buraya yazan herkesin de hesabından yeteri kadar bayrak var ki,adam olana 1 tane siyah altın bayrağı yeter de artar bile.Neyin mücadelesini veriyorsunuz anlamadım ? Bayrak kasma olayını hiç anlamadım zaten adam patates olmuş veya patates etmiş dünyada ki herkesi biraz bayrak kasalım.Ya ne bayrağı kardeşim ? Sil git işte,veya kapat dünyanı geç.Adam o zamana kadar 1000 kere depo taşırmış,100 kere opa zamanında katılmamış,100 gün yağma,temizlik atmamış,50 opda ara atmamış,50 kere saldırı bildirimine uyanmamış,30 kere klanına bi faydası olmamış.

Eeee ben bayrak kasacam da,köylerde bayrak yokda felan.Onun hesabını yapıyor.

Geçin kardeşim o ayakları.
senin yazdiğin gibi oynayan adam varmiki reis bu kadar atarlanmissin 500 koyle hangi dunyada savaşan adam var op karşilasin, nadir zaten dunya sonu bitiren oyuncular 100 200 300 bazaen 50 k premium harciyor 3 5 ay da sinir savaşi veriyor oyunun veriği bir odul yok o yuzden insanlar bayrak kasiyordu kasanlarda var dunya sonunu gormek dunyayi kazanmak için verilen emek ve para ortada duşurulebilir ondan yana sıkıntı eden yok ama hiç olmamasi beyenilmedi