Bayrak Sistemi

• Konuyu başlatan DeletedUser68089
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68089

Ziyaretçi
Evet şimdi bu öneriye bir çok arkadaşımız sınır olabilir ama önce biraz düşünün.
Yeni başlan bir oyuncusunuz biraz oynadıktan sonra bu oyunda premium gibi bir canavarın varlığını keşfediyorsunuz ve bir iki dünya premium kasayım diyorsunuz yeni açılan bir dünyaya giriyor bayrak görevini görüyorsunuz ve bir bayrak atıyorsunuz ama oda ne aman Allahım karşınızda yıllarını vermiş insanlar var bu bayrak olayına; bir saldırı atıyorsunuz adamın %10 savunması var, bir saldırı geliyor %10 saldırı bonusu. Altın para üzerinde ki etkisini anlatmama bile gerek yok artık mutsuzsunuz ve usul usul hesap siliyorsunuz gerçekten böyle strateji atası bir oyuna uymayan bir sistem(gerçi pazarda pre ile ham madde almak daha fazla uymuyor bu oyuna ama neyse) zaten premıum puan gibi arayı çok fazla açan bir sistem varken diğer özelliklerin arayı açmaması lazım peki fazla boş yapmadan benim önerime geçelim.

1-Son seviyenin iki altında ki hariç bayraklar oyundan kaldırılsın yani sadece şu açık mavi olan tatlı bayraklar kalsın oyunda.

2-Her oyun başlangıçında bize 3 rastgele bayrak verilsin ve her köy aldığımız da yine 3 farklı bayrak verilsin.

Şimdi diyeceksiniz ki e kardeşim benim iyi güzelde ya gider bana oyun başında saçma bayraklar verirse der gibisiniz işte o an da hem oyun çıkarını sağlamak hemde bayrağa opsiyon sağlamak için bayrak değişimi yapacağız bu bayrak değişimi 100 premium karşılında istediğiniz bayrağı istediğiniz bayrağa çevirebilirsiniz.

Not:Bu sistem gelmeden önce emektar usta oyuncularımızında kalbi kırılmasın bayrak seviyesi ve sayısına göre premium puan hediye edilsin.

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Hocam şimdi bunda ben bir mantık göremiyorum, 3 4 sene oynamış birisinin yeni başlamış birisine göre %6 ya da %7 saldırı bonusunun olması çok değil. Lol oynamıyoruz sonuçta uzun süreye yayılan bir oyun bu.

İki ordu savaşırken bir tarafta yeni bir general diğer tarafta deneyimli bir general varsa aradaki fark %7 den falan bile fazla olur lakin oyun bunu eski oyuncular aleyhine kırmış, hala bayraklar silinsin diyorsunuz zaten tüm olayı %6 lık bir saldırı bonusuyla bitiyorsa bir oyuncunun, ya deneyim ve bayrak kazanmalı ya da daha oldu bittili bir oyuna başlamalı