Bayrak özellikleri

• Konuyu başlatan DeletedUser55944
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser55944

Ziyaretçi
Bildiğimiz gibi bayrak özelliği aktif olan wörldlerde kazandığımız aynı tür 3 bayrak bir üst seviyede 1 bayrak olarak yükseltilebiliyor yalnız hobisi bayrak biriktirmek olan oyuncu olarak bütün bayraklarımı en üst seviyeye geliştirmek, ihtiyacım olduğunda da alt seviye bayrağa dönüştürebilmek ( bozdurmak) özelliğine sahip olmasını istiyorum..
Önerim: Bilindiği gibi yeşil sarı ve kırmızı bayraklardan birer tane 100 premium puan karşılığında satın alındığından özelliğin bu satışları etkilemeyecek şekilde yeşil bayrak seviyesinden itibaren üst seviyedeki bayraklarda aktif olacak şekilde bir bayrağı alt seviyede 3 bayrak şeklinde bozdurabilme özelliğinin olması teklifinde bulunmak istiyorum.

iyi oyunlar dilerim..

DeletedUser

Ziyaretçi
Bayrak birleştirirken sadece oluşturacağınız bayrağı düşünmek değil ayrıca geride kalan bayrak sayısı bana yetecek mi diye de düşünmelisiniz. Sırf bu sebeple onlarca bayrak tutup geliştirmeyenler oluyor bunun planını düzeni yapmalısınız. Buda savaş oyununda ileriyi görmek gibi yorumlanabilir. Benim görüşümce bozdurma sistemi olmamalı.

DeletedUser55944

Ziyaretçi
ileriyi görmek diye bişey yok üstad bayrak olan wörldlerde oynadıkça biriken bişey benim kastım bayrağın kullanılabilirliğini artırma üzerine bu oyunda strateji üzerine kullanan varmıdır bilmem bayrağın varsa köyüne atarsın yoksa atamazsın strateji meselesi çok ayrı mesele bence.. olumlu sonuç biçok oyuncuyu mutlu edecektir bence...

DeletedUser55944

Ziyaretçi
tabi sizin için zor bi detaysa ben bilemiycem..

DeletedUser

Ziyaretçi
Örnek veriyorum 1. seviye 3 bayrağın varken 3 köyüne atayabilirsin fakat bunu birleştirip 2. seviye 1 bayrak yaparsan tek köyüne atayabilirsin. Bayrağınızı birleştirirken bunu da düşünmeniz gerekiyor. Birleştirdiğimde geriye kalan bayrak bana yetecek mi? Benim anlatmak istediğim bu.

Ayrıca bayrakları planlı kullanmak önemli bir konudur ayrıca bir stratejidir elbette.

DeletedUser55944

Ziyaretçi
bayrağın oyunda daha etkin kullanılmasını sağlayacak bi tekliftir benimkisi hiç yoktan saldırı ve savunma bayraklarına bu özelliği yapın..

DeletedUser39894

Ziyaretçi
1. Dunyayi actirmaya calisan arkadaslar vardi bi ara onlar geldi aklima :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Katılıyorum çünkü sonuç olarak aynı anda farklı dünyalar da oynuyoruz bayrak sayısında problem olabilir

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Çok kullanışlı olmayacak ve temelde bir yararı olmayacak bir öneri. Eğer bir alt seviye bayrak lazımsa yükseltmenize zaten gerek yok. Elinizde tutabilir ve kullanabilirsiniz. Bayrak yükseltmek bir zorunluluk değil. Yükseltiyorsanız da bunun bir bedeli olması gerekmektedir. Dolayısı ile ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.