Bash Roundu

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Oyuna 50 bin hafifle başlayacağım ona göre hazırlanın.

DeletedUser54669

Ziyaretçi
nereden oynanacak tribalwarsmasters mı klanlar mı?

DeletedUser54178

Ziyaretçi
bende varım ona göre 50 bin hafifi kesmee geldım:d nisan yagmurunu oyunatmayın

DeletedUser42858

Ziyaretçi
İstiyorsanız klanları tek kişilik olarak ayarlayabiliriz. Herkes fikrini belirtsin, eğer tek kişilik istereniz ayarlarız, o konuda sıkıntı yok.

3 kişilik ideal olabilir. Ben 1 kişilik klan mantığını anlamıyorum ne gerek varki, hiç klan kurma olayı olmasın.

DeletedUser55227

Ziyaretçi
ben ilk defa böyle bir rounda katılacagımda hangi adres üzerinden kayıt oluyoruz bilgi verirmisniz :)

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Ben oynamayacağım ama 1 kişilik olması daha mantıklı, zaten çiftlik kuralı yok savunma basıcak insanlar gidip sonra onu kaydırıp saldırı basan kilit atmak isteyen arkadaşların ordusunu patlatacaklar. Bence savunma birimlerini kaldırın oyundan sadece saldırıyla oynansın :D

Ha birde arada barbar köylere casus koyun denk gelen kessin puan kazansın :D
1 tane köye 50bin 50bin savunma koyun, son saniye herkes ona dalıp elinde kalan orduyu değerlendirsin :D

DeletedUser51635

Ziyaretçi
Ben oynamayacağım ama 1 kişilik olması daha mantıklı, zaten çiftlik kuralı yok savunma basıcak insanlar gidip sonra onu kaydırıp saldırı basan kilit atmak isteyen arkadaşların ordusunu patlatacaklar. Bence savunma birimlerini kaldırın oyundan sadece saldırıyla oynansın :D

erdem ınsanlara taktık verme gıt uyu bakıyım hadı :)

DeletedUser52861

Ziyaretçi
son roundları skype'sız oynadık zaten bu round 15 kişiyle mesajlaştım heralde Çağatayla konuşmamız en son 100 post olmuştu yazmaktan oynayamadık :D resmen hızlı okumayı çözdüm bu speedde 2 satır mesajı yarım saniyede okuyup diğerine geçiyodum sonra dönüp cevap veriyodum :D ama mesajlaştığım kişiler bilir her cavabım tek kelimeydi aslfjhashagsga

DeletedUser

Ziyaretçi
İstiyorsanız klanları tek kişilik olarak ayarlayabiliriz. Herkes fikrini belirtsin, eğer tek kişilik istereniz ayarlarız, o konuda sıkıntı yok.

Diğer dünyalarda bash maksimum 3 oluyor. Oda çok nadir. Genelde 2 ayda tek. Bence mantıklı olan bu özellikle Bash için. Bu arada öğlenki speeddede bence 5 kişilik çoktu onuda azaltmanız gerektiğini düşünüyorum, yabancılarda böyle değil ve çok zevkli bugun ilk defa Türk speede giridm sıkıldım orduyu yıkıp çıktım.

Diğer bir sorumda şu, bazı bash larda 50 hafifle tüm ordu yıkılıyor. Bu öyle bir bash mı olacak? Normal mi, yoksa o kadar olmasada saldırı ağırlığı daha mı yüksek?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.