BARZO

C e m a l H a N

Baltacı
Bizler dostluk için oynamak niyetindeyiz ve Barzo klanlarında eskilerden bizleri tanıyan oyuncular var mesela Rukas veya sizler Muahmmed ve cemalhan ı tanıyorsunuz bu yüzden de yakın olursak birlikte hareket edebiliriz diye düşündük ama kısmet artık

SW klanları dostça bir klandır amacımız savaş değildir olabildiğince çok yeni dostlar kazanmaktır.

Benim kendi adıma kudret klanlarına sözüm var ve 59 da kudretteyim bu dünyada çok kasıp kasmıycağım da belli değildir kudret klanları diplomasisine de ergüven yani alparslan arkadaş ilgilenmektedir. SW klanının kurulacağından da haberim yoktu senin adına hayırlı olsun alper abi. Ayrıca herkesin her klanda dostları ve arkadaşları var bu diplomasi yapılıp yapılmayacağını göstermez.Sana saygım ve sevgim sonsuz abi sevgilerle

snooke35

Yasaklı
Anlıyorum sorun değil benim hatam. Ani bir karar verdim ve bunu size bildirmedim veya birlikte oluruz sorun olmaz diye düşündüm. Elbette isteyen herkes istediği yerde oynayabilir. Ben kendi klanım da en son 5 yıl önce ve oyunu da ciddiye alarak en son 14-11 yıl öncesinde oynadım.

Bir iddiam yok sadece bu sefer de böyle olsun dedim.

Bakalım zaman gösterecek neyin ne olacağını :)

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Hiç oynamadım bu klanda
Ama w1 de 2009 vardı o zama
Başarılar yunus :)